08 12 10 Закривецькі вісті

 

08 12 10 Закривецькі вісті

НовиниСайт "Закривець і Закривчани" буде співпрацювати із сайтом "Квітневе"

Лише  минулими днями випадково натрапив на сайт села Квітневе, який дуже гарно веде Галина Чайка.

Виявляється, пані Галі вже відомо про наш, закривецький, сайт. Більше того, пані Галя буля на святкуванні Дня Закривця і, на жаль, залишилась непоміченою для творців сайту "Закривець і Закривчани". Її привітання і тепла розповідь про свято у Закривці, підкріплена  власними світлинами, хвилює до глибини душі.

Редакція сайту від імені усіх закривчан висловлює п.Галині щиру подяку за добро, яке вона творить. Радіємо, що в особі п.Галини маємо друга, який допомагатиме у популяризації Закривця в Україні і світі.

Нарис Галини Чайки можна прочитати в інтернеті за адресою: http://kvitneve.ucoz.org/news/kvitneve_vitae_zakrivchan_z_dnem_sela/2010-08-12-25Обновлен 06 ноя 2011. Создан 08 дек 2010  Комментарии       
Всего 2, последний 9 лет назад
galch2 30 янв 2011 ответить
Дякую, Вам п. Іван. Приємно прочитати Ваші хороші слова про сайт села Квітневе. Вірю в те, що справа за яку ми з Вами вболіваємо, а це відродження і процвітання Малої Батьківщини с. Закривець і с. Квітневе, справді матиме успіх. Посилання на Ваш сайт я теж розміщу на сайті Квітневого. Та було б добре якби ви зробили невеличкий банер - це було б естетичніше і я б розмістила ваш сайт в розділ:ДРУЗІ САЙТУ.
   
zakryvec 03 фев 2011 ответить
Дякую за добре слово, Галинко! Мені дуже приємно від Вас це чути. У Вас гарний стиль і енергетика письма, мені дуже подобається. Я, на жаль, ще не вмію створити банер сайта, шукатиму когось, щоб допоміг.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик