02 08 11 Закривецькі вісті

 
 

02 08 11 Закривецькі вісті

НовиниНа Жидачівщині в три рази збільшать виробництво сільськогосподарської продукції

У Жидачівському районі, незважаючи на негоду, яка стала аграріям на заваді, вже завершено збирання озимого ячменю. На 690 гектарах намолотили 28 873 центнерів збіжжя, урожайність склала 41,8 центнера з гектара, - повідомив заступник голови райдержадміністрації з питань агропромислового комплексу Володимир Пришляк.

З його слів, вже обмолочено п’яту частину посівів озимої пшениці, якої посіяно 4 630 гектарів, на 500 гектарів більше ніж торік. Намолочено 33 550 центнерів зерна, урожайність – 34 центнери з гектара.

Часті дощі затримують й обмолот ріпаку. Із загальної площі 4 288 гектарі 2 200 обмолочено. Урожайність – 20 центнерів з гектара. Новострілищанське ТзОВ «Скиба» змолотило горох, врожайність якого склала 35,7 центнери з гектара.

«До початку жнив фермерські господарства підготували 116 комбайнів, проте через зливи доводиться залучати додаткову техніку, щоб вкластися в терміни, - каже Володимир Пришляк. – Уже залучено 35 одиниць збиральної техніки».

Хоч дощі і впливають на жнива, Володимир Пришляк впевнений, що цього року район збільшить виробництво сільськогосподарської продукції у 3 рази порівняно з минулим роком. За середньою врожайністю зернових культур, крім пшениці, показники району перевищують середньообласні.

ТзОВ «Вінал-Агро», фермерські господарства «Іваніцький», «Демченко» уже почали підготовку грунту під посів озимини.

Іван ТИХИЙ.Создан 02 авг 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик