03 08 11 Закривецькі новини

 
 

03 08 11 Закривецькі новини

НовиниНа Жидачівщині розгортають «осінній наступ» на туберкульоз

1 серпня у Жидачівському районі розпочалися заходи «осіннього наступу» на туберкульоз. До просвітницької роботи залучено понад 200 лікарів та 500 працівників з середньою медичною освітою. Останніх озброїли брошурою "Туберкульозне лихо", виготовленою власними силами.

Комісія з охорони здоров’я та екології Жидачівської райдержадміністрації через місцеві засоби масової інформації закликала владу, політичні, бізнесові структури, громадськість до вжиття ефективних протитуберкульозних заходів.

Як зазначається у зверненні, за 7 місяців когорта хворих в районі поповнилася понад 30 новими. Високий рівень епідемії туберкульозу в Ходорівській, Млинській, Вибранівській, Чертізській, Сидорівській, Загірочківській, Облазницькій та інших територіальних громадах. Посилює загрозу розповсюдження туберкульозу подвоєння за короткий час числа ВІЛ-інфікованих у районі. Сумнозвісні палички Коха як хижаки накидаються на їх легені і розкошують в них.

На щастя, на теренах нашої громади у цьому плані спокійно. Але, щоб і надалі так було, дотримуймось заходів профілактики туберкульозу.

Іван ТИХИЙ.

 

Жидачівщина співпрацюватиме з Бендзінським і Саноцьким повітами

Голова Жидачівської районної ради Ігор Кос та староста Бендзінський Кшиштоф Мальчевскі (Республіка Польща) підписали протокол про наміри щодо налагодження співпраці.

Найближчим часом буде підготовлено договір про співпрацю і партнерство між Жидачівським районом та Бендзінським повітом, в якому акцент зроблять на співробітництві між органами місцевого самоврядування, в галузях освіти, культури, спорту та обміні досвідом, підтримці спільних починань і ініціатив між органами самоврядування.

Налагоджується співпраця з Саноцьким повітом. Нещодавно Жидачів відвідала делегація Саноцького повіту, яку очолювали староста Саноцький Себастіан Ніжнік. Під час зустрічі з керівництвом району намітили плани щодо спільної реалізації проектів, зокрема, в галузі культури.

Оскільки у зустрічі брав участь наш сільський голова Ігор Лалак, який є головою асоціації місцевих рад «Ради Жидачівщини», маємо надію що наша громада також буде залучена до цієї співпраці. Можливо, розгорнеться співробітництво між нашою територіальною громадою і однією із гмін Саноцького повіту.

Поживемо - побачимо.

Іван ТИХИЙ.


 Обновлен 15 фев 2012. Создан 03 авг 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик