Водій автобуса Баківці – Львів висадив посеред дороги пасажирів і поїхав

 
 

Водій автобуса Баківці – Львів висадив посеред дороги пасажирів і поїхав
Учора, 5 квітня, водій автобуса Баківці – Львів висадив пасажирів по дорозі до обласного центру в с.Репехів, мотивуючи тим, що їх мало і їхати до обласного центру йому невигідно, і поїхав у напрямі с.Бертишів.


Про це IA ZIK  розповів пасажир Василь Підвірний.


За словами В.Підвірного, за це водій ще й стягнув з кожного пасажира по 2 гривні за проїзд з Баковець чи Трибоковець до Репехова через Квітневе, хоча такий «сервіс» не був потрібний нікому.


«На цьому маршруті ніколи не бракувало пасажирів, - каже Василь Підвірний. –Але, починаючи з нового року, автобус то їде, то не їде, що зробило його не надійним, а останнім часом він взагалі не їздив. Пасажири не можуть чекати «з моря погоди», а йдуть до траси «Львів - Івано-Франківськ», долаючи 1,5 км пішки, де проїжджають автобуси з Жидачева і Ходорова та ін. Тому, щоб відновити довіру пасажирів, потрібно миритися з тим, що під  час  котрогось  рейсу тимчасово буде менше людей, поки вони переконаються, що автобус приїде за графіком».


У селах Баківці, Трибоківці, Квітневе люди не мають наміру миритися з таким безвідповідальним ставленням до роботи водіїв автобуса і налаштовані діяти рішуче – вимагати від Львівської ОДА заміни перевізника. З цією проблемою вони звернулися за телефоном «112» і чекають реакції голови ЛОДА, який пообіцяв жорстко питати з тих, хто зриває рейси автобуса.

 

 

 

 

 Создан 06 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик