Репехів має футбольну команду

 
 

Репехів має футбольну команду
 

 

Приємні зміни у розвитку футболу відбулися останнім часом на Ходорівщині. Торік після 23-річної перерви заявилася до участі в змаганнях команда с. Демидіва, цьогоріч після 16 років забуття – с. Сугрова. Також більше 20 років не було футболу в невеликому селі Репехові.

Ні, вони ще не заявилися у першості Ходорівщини, але завдяки організаційним здібностям молодих людей Олега Задерецького, Івана Ногаля, Богдана Цуприка, ентузіазму самих молодих хлопців створили футбольну дружину. Влітку-восени цього року репехівські футболісти зіграли 8 товариських поєдинків, в яких виступили досить вдало, здобувши половину з можливих очок: з Вибранівкою 4:1, Квітневим 5:0, Прибіллям 4:2, 2:2, «Колосом» з Грусятич 0:1, Трибоківцями 1:1, Кніселом 0:3, 0:3, Дулібами 4:3, 1:4. Варто підкреслити, що основу команди складають молоді хлопці 16-18 років. Звідси й назва команди – «Юність». Всі витрати – форма, сітки, м’ячі, виїзди - хлопці оплачують із власної кишені. Тож хотілося б, щоб таким завзятим ентузіастам допомогли місцева влада, підприємці. Повірте, команда цього варта. Зрештою – це сприятиме й культурному розвитку села.

У неділю, 23 жовтня, футболісти «Юності» з Репехова зіграли перший товариський матч у кубку Ходорівщини «Золота осінь»: поразка від Чорного Острова 0:4. Все ж віриться, що перемоги «Юності» не забаряться!

Ігор МАРКЕВИЧ.

Районна газета "Новий час".Создан 01 ноя 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик