05 11 11 Закривецькі вісті

 

05 11 11 Закривецькі вісті

Новини 

 

05.11.2011 20:11:29  Церковця вже з вікнами і дверима

Сьогодні, 5 листопада, у Закривці в новозбудованій каплиці вставили двері і два вікна. Зимуватиме наша святиня з вікнами і дверима. Біля каплиці висадили карпатські туї. Роботи продовжуватимуться і надіємось, що з Божою поміччю невдовзі наше невеличке село матиме прекрасне місце для молитви.

Нагадаємо, що ідея спорудження каплиці належить сільському голові Ігореві Лалаку. Нею пан Ігор перейнявся минулого року під час підготовки до Дня Закривця і заохотив закривчан до її втілення. І хоч нині мешканців у Закривці мало, проте справа створення святині поступово просувається.

Пригадався ще один цікавий задум пана Ігоря щодо Закривця - перетворити цей мальовничий куточок на місце проведення фольклорних фестивалів.

Було б добре, якщо б наступного літа панові Ігореві вдалося це реалізувати. Цим днем міг би стати День освячення каплиці. І хай до закривчан прийдуть відразу "три празники в гості" -   Храмове свято, День Закривця і день фольклорного фестивалю. Закривець вартує цього. А ми, закривчани, окрилені цією ідеєю - подесятирім свої зусилля, щоб це сталося. 

Іван ТИХИЙ.

 Обновлен 06 ноя 2011. Создан 05 ноя 2011  Комментарии       
Всего 3, последний 8 лет назад
--- 06 ноя 2011 ответить
!!! !!! !!!
Галина Чайка 28 дек 2011 ответить
Для Закривця на сьогоднішній день найбільш перспективною справою є розвиток зеленого туризму. Віддалений мальовничий хутір, озеро, природа....все сприяє тому, щоби люди їхали туди відпочити від міської метушні і галасу.

Найперше, що можна зробити.....це облаштувати сауну на 8-10 чоловік і баню. Я думаю, що навіть серед приїжджих гостей сіл Квітневе, Баківці, Трібоківці і Репехів знайдеться чимало бажаючих для того аби піти попаритись і гарно провести час. Це особливо актуально влітку і весною в вихідні дні (шашличок, сауна чи баня) і взимку на свята і вихідні дні - в які люди просто не знають куди себе подіти, а застілля вже набридли....
Суджу по собі...якби в наших краях була сауна, я би теж з радістю скористалась нею за оплату. Наприклад 80-100 грн. за годину - абсолютно нормальна і реальна ціна. І клієнти би було.
А вже згодом, коли би народ звик до того, що в Закривець можна приїхати відпочити, можна було би облаштувати який будиночок невеличкий для відпочинку, альтанки з мангалами і дровами для смаження шашликів... На цьому можна заробляти! Народ там ітак сидить нічим не займається.
От хай і займуться облаштуванням сауни!!!! Такі речі не потребують аж таких великих інвестицій, як приміром фестиваль. А віддачу з цього можна отримати цілком реальну і не розтягнуту в часі.
Іван Тихий. 01 янв 2012 ответить
Дякую, Галинко! Гарно мислиш - просто геніально. Ти - молодчина!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик