24 11 11 Закривецькі вісті

 
 

24 11 11 Закривецькі вісті

Новини"Дзвін" Квітневого  відлунює на Жидачівщині

10 листопада в Жидачівській районній раді з ініціативи громадської організації «Історико-краєзнавче товариство «Дзін» с. Квітневе, відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Можливості і перспектива освіти дорослих Жидачівщини».

В роботі круглого столу взяли участь представники Жидачівської районної ради та райдержадміністрації, відділу освіти, культури, централізованої бібліотечної системи, центральної районної лікарні, центру зайнятості, координатор Представництва dvv international у Західній Україні Галина Сабадаш, громадські організації та місцеві засоби масової інформації. 

Галина Козяр, голова історико-краєзнавчого товариства «Дзвін» розповіла про роботу товариства за останні роки. З 2008 року їм вдалося створити кімнату «Відродження» в Народному Домі с. Трибоківці, кімнату народознавства та центр художнього промислу з лозоплетіння в с. Квітневе, провели соціальне опитування громади «Якою я бачу свою Малу Батьківщину», навчальний тренінг на тему:«Як шукати і знайти роботу», виступили ініціатором відродження традиційного театралізованого дійства – Різдвяного вертепу, організували функціонування групи продовженого дня та діяльність гуртків «Умілі руки», «Драматичний» при школі в с. Квітневе, краєзнавчі мандрівки Карпатами для школярів. З метою збереження будинку в с. Квітневе в якому знаходяться: сільська бібліотека, ФАП і майбутній Народний Дім, зініціювали збір коштів та провели роботи по ремонту покрівлі даху. За сприяння ГО “ІКТ “Дзвін” і Західноукраїнського ресурсного центру при фінансовій підтримці Шведського народного університету “Sta Maria Folkhogsroha” та активної участі громади школа с. Квітневе отримала чотири комп’тери.

Цього року ГО “ІКТ “Дзвін” за фінансової підтримки Представництва німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (dvv international) в Україні реалізовує проект «Сильна громада – освідчена громада». Метою цього проекту є надання можливості покращити економічне становище 60 жителям сільської місцевості та стимулювати розвиток зеленого туризму у Жидачівському районі.

В рамках проекту вже проведено майстер-клас для кондитерів (квітень, м. Жидачів), для бджолярів (травень, с. Рогізно), екскурсоводів (травень, Дев’ятниківський навчальний округ), агропрофорієнтація: вирощування глив, шампіньйонів; парникове розведення рослин; дизайн території; ковальський цех. (червень), тренінг по написанню проектних заявок (жовтень, с. Квітневе), майстер-клас по українській вишивці (жовтень, с. Рогізно).

Під час «круглого столу» прозвучали конкретні пропозиції щодо подальшої співпраці. Своїми ідеями та напрацюваннями щодо освіти для дорослих, зокрема комп’ютерної грамотності сільських голів та ініціативних членів громад поділилася провідний бібліотекар центральної бібліотеки Жидачівської РЦБС Леся БасникСоздан 24 ноя 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик