Будинок сімейного типу в с.Володимирці Жидачівського району допоможуть утеплити і відремонтувати

 

Будинок сімейного типу в с.Володимирці Жидачівського району допоможуть утеплити і відремонтувати
Жидачівська районна влада  надасть матеріальну підтримку в утепленні дитячого будинку сімейного типу в с.Володимирці, проведенні ремонтних робіт й у вирішенні повсякденних життєвих проблем сім’ї Фастнахтів.


Про це заявив голова райдержадміністрації Олександр Пітула, який ознайомився із умовами виховання дітей й запевнив родину, що вони отримають підтримку у своїй благородній справі.


Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю.


«29 липня голова Жидачівської райдержадміністрації Олександр Пітула, заступник голови РДА Ольга Мельник та керівник служби у справах дітей РДА Надія Гавдик побували із робочою поїздкою в с. Володимирцях, - розповів керівник відділу Олексій Хемій. - Представники районної влади відвідали дитячий будинок сімейного типу, який створений в с. Володимирцях 5 років тому, в серпні 2010 року, на базі родини Світлани та Андрія Фастнахтів. Ця дружна сім’я взяла на себе нелегку, але благородну місію виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування».


За словами посадовця, сьогодні у дитячому будинку сімейного типу в с. Володимирцях панує справжнє сімейне тепло, підтримку і турботу відчувають 9 вихованців. Наприкінці 2013 року родина Фастнахтів взяла на виховання хлопчика Нестора із Бориславської школи-інтернату, який потребував лікування і операції на хребті. Й родина Фастнахтів взяла на себе відповідальність за організацію лікування Нестора. Допомогли матеріально у проведенні хірургічної операції спонсори, депутати районної ради та небайдужі люди. Сьогодні хлопчина гарно росте й розвивається, на його обличчі сяє усмішка.


Світлана та Андрій Фастнахти разом із своїми вихованцями прикрасили подвір’я дитячого будинку сімейного типу, яке багате яскравими квітами, облаштовують тут чудовий дитячий майданчик. У дружньому сімейному колі діти вчаться працювати біля рідної землі, гарно відпочивають, вчать народні пісні, звичаї і традиції.Создан 30 июл 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик