У Жидачівському районі учасників АТО забезпечать на зиму дровами

 
 

У Жидачівському районі учасників АТО забезпечать на зиму дровами
Владні структури Жидачівського району спільно із Стрийським лісгоспом подбають про забезпечення учасників АТО на зиму дровами.


Про це йшлося сьогодні, 31 липня, під час зустрічі голови Жидачівської райдержадміністрації  Олександра Пітули із учасником АТО, представником нещодавно зареєстрованої громадської організації „Спілка учасників АТО Жидачівщини”, головою комісії громадської ради при РДА з питань соціального захисту населення, учасників бойових дій та організації волонтерської діяльності Тарасом Стефаніви, – передає власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.


В ході спілкування увагу було зосереджено на вирішенні конкретних питань соціально-правового захисту учасників АТО. Мова йшла, зокрема, про надання матеріальної допомоги учасникам АТО та представникам їхніх родин, про реалізацію в повсякденному житті норм і положень чинного законодавства України щодо їх соціального захисту.


В розмові із головою райдержадміністрації Тарас Стефанів назвав позитивним те, що влада спільно із лісгоспом будуть вирішувати питання забезпечення учасників АТО дровами і зауважив, що необхідно чітко продумати механізми вирішення цього питання.

 

«Дровами потрібно забезпечити не тільки мешканців сільських населених пунктів, а й учасників АТО, що проживають в індивідуальних будинках в м. Жидачеві та Ходорові», - наголосив громадський активіст.


За підсумками зустрічі було досягнуто домовленості про підтримання постійного діалогу з керівництвом РДА, районної ради, органів місцевого самоврядування з метою більш ефективного вирішення конкретних питань  соціально-правового захисту учасників АТО.


Голова райдержадміністрації також повідомив, що представникам соціальних служб району сьогодні поставлено чіткі завдання щодо вивчення умов проживання учасників АТО та їхніх родин, належного вирішення питань їх соціального захисту.  

 

 Создан 31 июл 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик