У Ходорові встановили нові тарифи на послуги з водопостачання і водовідведення

 
 

У Ходорові встановили нові тарифи на послуги з водопостачання і водовідведення
Виконком Ходорівської міської ради затвердив скориговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надає ДП «Водоканал».


Про це повідомив власкор IA ZIK.

 

Тепер тариф для населення такий: водопостачання  – 9 грн. 90 коп. за 1 куб м; водовідведення – 5 грн. 33 коп. за 1 куб м (із врахуванням ПДВ).


Для інших споживачів – підприємств, установ та організацій, які повністю або частково фінансуються за рахунок бюджетних коштів, а також  приватних підприємств та фізичних осіб – ціна вища: водопостачання – 31,93 грн за 1 куб м (із врахуванням ПДВ); водовідведення – 15,13 грн. за 1 куб м (із врахуванням ПДВ).


Рекомендовано Ходорівській міській раді надати дотацію ДП «Водоканал» на різницю діючого тарифу та економічно обґрунтованого (планового) для населення на водопостачання в розмірі 1,15 грн за 1 куб мта водовідведення у розмірі 0,18 грн за 1 куб м., щоб від підвищення тарифу мешканці не постраждали – продовжували платити за старим тарифом: водопостачання - 8,75 грн за 1 куб м і водовідведення – 5,15 грн за 1 куб м

 Создан 31 июл 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик