У Жидачеві на районному святі народної пісні і танцю виступило 20 фолькколективів

 

У Жидачеві на районному святі народної пісні і танцю виступило 20 фолькколективів
Учора, 2 серпня, у м. Жидачеві,  на літній сцені в парку біля міського Будинку культури „Папірник” відбулося районне свято народної пісні  і танцю „Ой роде наш красний, роде наш прекрасний”.


Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Жидачівської РДА.


За словами завідувача відділу Олексія Хемія, учасниками районного свята стали понад 20 фольклорних народних аматорських, сімейних аматорських та хореографічних колективів району. Серед них і учасники та переможці телевізійних конкурсів „Фольк-music” народний аматорський колектив „Кошики” Народного дому смт. Гніздичів та народний аматорський фольклорний ансамбль „Юшківчанка” Народного дому с. Юшківці.


«Присутні мали можливість побачити виступи народного фольклорного колективу „Терлиця” Народного дому с. Бережниця. Успішним був виступ фольклорного колективу Народного дому с. Буянова та ін. колективів, - каже О.Хемій. - Атмосферу свята для жителів та гостей м. Жидачева створювали й майстри народного кулінарного мистецтва, які частували усіх присутніх на святі українськими пампушками, маківниками, узваром та іншими смачними традиційними народними стравами».


У заході взяв участь голова Жидачівської райдержадміністрації Олександр Пітула, який спілкувався із майстрами мистецтв Жидачівщини та присутніми на святі учасниками АТО.Создан 03 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик