Село Соколівка Жидачівського району вирішило об’єднатись в одну громаду з м.Бібрка Перемишлянського району

 
 

Село Соколівка Жидачівського району вирішило об’єднатись в одну громаду з м.Бібрка Перемишлянського району
Сесія Соколівської сільської ради Жидачівського району прийняла рішення про створення з Бібрською міською радою Перемишлянського району спроможної об'єднаної територіальної громади.


Про це повідомив власкор IA ZIK.


За це рішення проголосували 15 депутатів із 16, обраних до сільської ради. Один депутат був відсутній.


«Таке рішення прийнято не випадково, - каже Соколівський сільський голова Софія Ткач. – Від наших сіл до Бібрки 6-7 км. Тому за медичною допомогою люди звертаються до Бібрської лікарні, до Бібрки везуть дітей у садочок і до школи, в різноманітні гуртки, Не дай Бог, якесь загоряння в селах, -пожежна автоцистерна з Бібрки тут як тут. Так що ми вже у значній мірі інтегровані у бібрську громаду, з нею пов’язуємо своє майбутнє”.

Соколівку запрошували до участі у створенні Новострілищанської спроможної територіальної громади з центром у с.м.т. Нові Стрілища, але, але мешканці цього села, як і населених пунктів, що входять до складу Соколівської сільської ради відмовились, бо вважають це не вигідним для себе, як і об’єднання в Ходорівську спроможну територіальну громаду, що також пропонується.


Таке рішення соколівчан поставило під загрозу створення спроможної територіальної громади з центром с.м.т. Нові Стрілища, яку вже включено до перспективного плану.


На думку активістів громадської організації «Майдан Жидачівщини», опираючись на Закон України "Про добровільне об'єднання громад" у Соколівській сільській раді прийняли зважене й мудре рішення - подали пропозицію щодо об'єднання в одну громаду з центром у Бібрці, де вони вже сьогодні отримують якісніші послуги.

 

«Це перша сільська рада, що "не побоялася" вийти за межі району при формуванні об'єднаної громади, а стала своєрідним містком між Жидачівським та Перемишлянським районами, - кажуть у «Майдані Жидачівщини». - Ось вам зайвий доказ того, що рішення не лише нав’язуються чи приймаються "зверху", а й формуються "з низів".

 

 

 Создан 05 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик