У Жидачівському районі розпочали підготовку до місцевих виборів

 
 

У Жидачівському районі розпочали підготовку до місцевих виборів
12 серпня голова Жидачівської райдержадміністрації Олександр Пітула провів нараду щодо забезпечення конституційних виборчих прав громадян, здійснення необхідних та своєчасних заходів з підготовки до виборів 25 жовтня 2015 року, належної оперативної роботи органів ведення Державного реєстру виборців, дотримання порядку складання попередніх та уточнених списків виборців.


Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.


Під час наради, зокрема, йшлося про необхідність забезпечення територіальних і дільничних виборчих комісій району безперебійним електропостачанням та зв’язком. Буде проведено перевірку щодо дотримання вимог у сфері пожежної та техногенної безпеки об’єктів, у яких будуть розміщені виборчі комісії. Обговорювалося також питання щодо забезпечення громадського порядку та безпеки громадян, супроводу при транспортуванні бюлетенів правоохоронними органами. Керівникам галузей освіти та культури доручено провести  обстеження приміщень, в яких будуть розміщені територіальні та дільничні виборчі комісії.


Напередодні, 11 серпня, голова Жидачівської райдержадміністрації Олександр Пітула  підписав розпорядження „Про затвердження заходів з підготовки та проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року”.

 

 Создан 16 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик