Кабмін виділив 3 млн грн для завершення будівництва школи у Жидачівському районі

 
 

Кабмін виділив 3 млн грн для завершення будівництва школи у Жидачівському районі
Кабінет Міністрів України виділив перший транш коштів для завершення будівництва школи в смт. Гніздичів Жидачівського району на загальну суму  3 млн. грн.


Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.


Для громади смт Гніздичів завершення будівництва школи, яке розпочали ще восени 1989 року, є одним із найважливіших проблемних питань є. На сьогоднішній день діти смт. Гніздичів навчаються в  3 зміни у 2 корпусах старого приміщення школи.

Вже тривалий період місцева громада, структури районної влади, депутати районної та обласної ради прагнуть домогтися вирішення цього питання. Зокрема, керівництвом Жидачівської райдержадміністрації на сесійному засіданні Жидачівської районної ради 2 та 7 липня 2015 року було ініційовано розгляд питання про завершення будівництва школи в смт. Гніздичів. Після тривалого обговорення ухвалено рішення про те, що місцева громада смт. Гніздичів виступатиме замовником будівництва школи.


Протягом 2015 року голова Жидачівської райдержадміністрації Олександр Пітула спільно із керівництвом районної ради займався вирішенням цієї проблеми. Зокрема, питання завершення будівництва школи в смт. Гніздичів було одним із пріоритетних в ході робочих зустрічей із народним депутатом України Андрієм Котом з розгляду актуальних питань соціально-економічного розвитку Жидачівщини. Сьогодні можна вже говорити про конкретні результати цієї спільної роботи. Кабінетом Міністрів України 3 серпня 2015 року прийнято Постанову „Про деякі питання використання у 2015 році державних капітальних видатків”, де згідно з додатком 3, виділено перший транш коштів для завершення будівництва школи в смт. Гніздичів на загальну суму  3 млн. грн.

 

 Создан 16 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик