На Жидачівщині 90% лідерів місцевих громад залишаються на своїх посадах

 

На Жидачівщині 90% лідерів місцевих громад залишаються на своїх посадах
За попередньою інформацією, у виборах 25 жовтня на Жидачівщині взяли участь 34413 виборців із 56 007 осіб, включених до списку виборців, що сладає 61,44%. Якщо у м. Ходорові та м. Жидачеві явка виборців була 47- 50 %, то в сільській місцевості активність була значно більшою.


Зокрема, в с. Дроховичі проголосувало аж 95% виборців,  в с. Сенів – 94%, в с. Бертишів та Рогізно – 91%, в с. Голдовичі – 88%, в с. Квітневе – 87%, в с. Ходорківці та Борусів – 85%, в с. Репехів – 84%, в с. Садки та Ганнівці – 83%, у с. Трибоківці та Подорожнє – 80% виборців.  

  

Згідно із попередніми підрахунками результатів виборів до Львівської обласної ради (опрацьовано 77,69% голосів)  на Жидачівщині перемагають два кандидати від «Блок Петра Порошенка «Солідарність»: Богдан Кук (Ходорівський округ) та Андрій Кіндефора (Журавнівський округ). Михайло Титикало (від ПП«Громадянська позиція») перемагає по Жидачівському виборчому округу.


У рейтингу політичних партій у виборах до обласної ради лідирують «Блок Петра Порошнека «Солідарність» – 22,89% та ПП «Громадянська позиція»  – 21,72%. Далі йдуть ВО «Свобода» – 12,42%, Об’єднання «Самопоміч» –10,56%, ПП «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» – 7%, НРУ– 4,32%, Радикальна партія Олега Ляшка – 4,19%, Українська галицька партія – 3,87%.

У виборах до Жидачівської районної ради «Блок Петра Порошенка «Солідарність» також попереду із 17% голосів. Далі йдуть ПП ««Громадянська позиція» – 16%, «УКРОП» та «Свобода» – по 11%, Об’єднання «Самопоміч» – 10%, «Батьківщина» – 9%, «Українська галицька партія» – 7%.


Щодо обрання лідерів місцевих громад, то, прогнозовано, міським головою м. Жидачева знову обраний Володимир Левко. Також перемагає на виборах міського голови м. Ходорова Олег Коцовський, селищного голови смт. Журавно – Василь Вітер. Гніздичівську об’єднану громаду очолить Іван Оліяр, а переможцем у виборах керівника Новострілищанської об’єднаної громади стала Галина Козяр.


Загалом під час виборів лідерів місцевих громад на Жидачівщині обрано приблизно 90 відсотків тих, хто займав ці посади за підсумками попередніх місцевих виборів.


IA ZIK
Обновлен 22 ноя 2015. Создан 27 окт 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик