У Жидачівській райраді число постійних комісій зменшилось майже удвічі

 

У Жидачівській райраді число постійних комісій зменшилось майже удвічі
 

Учора, 1 грудня, депутати Жидачівської районної ради, зібралися на ІІ сесійне засідання для вирішення ряду важливих внутрішньо-організаційних питань: затвердження регламенту районної ради, положення про постійні депутатські комісії, про утворення депутатських комісій та їх формування, про утворення президії районної ради, про затвердження складу комісії з питань поновлення прав реабілітованих районної ради та ін.


Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням відділ з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.


У сесійному засіданні взяли участь всі 36 депутатів районної ради. За підсумками розгляду питань порядку денного, зокрема, сформовано 7 постійних депутатських комісій районної ради VІІ скликання ( у попередньому скликанні їх було 12).


Комісію з питань бюджету та фінансової політики очолив депутат Володимир Ревер, з питань освіти, культури, історико-культурної спадщини, молодіжної політики та спорту – Наталія Калинець, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення – Володимир Олексовський, з питань регулювання земельних відносин, екології, архітектури та адміністративно-територіального устрою – Ярослав Ягніщак, з питань господарського комплексу, комунальної власності, транспорту, зв’язку, сільських територій та АПК – Валентина Одноріг, з питань інвестиційної та регуляторної політики, розвитку підприємництва та зайнятості населення – Володимир Басараб, з питань роботи ради, законності, інформаційної політики та боротьби з корупцією – Мирон Яворський.


Під час більш як двохгодинного розгляду основних питань порядку денного депутати районної ради демонстрували налаштованість на конструктивну та ефективну роботу.


При розгляді питання „Різне” було заслухано ряд депутатських запитів. Зокрема, депутат районної ради Володимир Олексовський зачитав депутатські запити, що стосувалися назрілих проблем розвитку сфери медицини та питань фінансування галузі охорони здоров’я району у 2016 році. Депутат Тарас Матвіїв у своєму виступі порушив питання  відкритості роботи районної ради та технічного забезпечення умов онлайн-трансляції сесійних засідань районної ради.


Підсумовуючи розгляд питань порядку денного сесійного засідання голова районної ради Ігор Кос зауважив, що до завершення 2016 року залишилися лічені дні, а для району є важливим вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку. Зокрема, є перевиконнання більш як на 1 млн. грн дохідної частини районного бюджету.

 

Потребують розгляду й інші важливі питання економіки й соціальної сфери, саме тому вже в найближчий період буде організовано проведення чергового сесійного засідання. З цього приводу триватиме контруктивна взаємодія із керівництвом РДА та керівниками структурних підрозділів в плані підготовки даних питань для розгляду на сесії районної ради.   

 Создан 02 дек 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик