У с. Городищенське Жидачівського району освятили будинок для дитини, позбавленої батьківського піклування

 

У с. Городищенське Жидачівського району освятили будинок для дитини, позбавленої батьківського піклування
 

Сьогодні, 2 грудня, у с.Городищенське Жидачівського району відбулося вручення ключів від житлового будинку дитині, яка позбавлена батьківського піклування – 17-річному Андрію Коцку.

 

Про це повідомив власкор ЗіЗ з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

 

У цій хвилюючій події взяли участь: заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Ольга Мельник, піклувальник хлопця Руслан Марків, керівник служби у справах дітей РДА Надія Гавдик, представники Отиневицької сільської ради.

 

Священик с.Городищенське о.Тарас Лукачик освятив будинок і запевнив хлопця, що в цій громаді він знайде підтримку  й допомогу. Також привітав юнака і сільський голова Степан Грицило.


Працівники служби у справах дітей висловили вдячність за надану допомогу в придбанні необхідних речей для Андрія приватним підприємцям Жидачівщини Ірині Гебрі та Остапу Підлісецькому, громаді с.Городищенське та о.Тарасу Лукачику.

 

Для Андрія Коцка сьогоднішня подія стане вагомою  підставою для подальшого життєвого успіху. Він росте, мужніє. Вихований чуйним, добрим, він розумний, наполегливий і працьовитий. Сьогодні Андрій навчається, здобуває фах залізничника, в нього багато мрій й сподівань на їх втілення. Андрій, насамперед, прагне здобути добрі знання, щоб згодом досягти життєвого успіху й прислужитися рідній землі та віддячити добрим людям, які допомогли й підтримали його.

 

Нагадаємо, що житловий будинок для Андрія Коцка було придбано в рамках реалізації Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у Львівській області на 2013-2015 роки.  Відповідне розпорядження про виділення коштів на придбання житлового будинку та земельної ділянки для дитини, позбавленої батьківського піклування, напередодні підписав голова Жидачівської райдержадміністрації Олександр Пітула. На ці потреби було  виділено кошти з обласного та районного бюджету. Залучено також і кошти піклувальника Андрія Коцка – керівника дитячого будинку „Мілес Єзу” в с. Бортники Руслана Марківа.

 

В ці дні в районі також вирішуються юридично-правові аспекти процедури придбання житлового будинку для трьох дітей-сиріт у с. Вербиця. На ці потреби також виділено кошти із обласного, районного та місцевого бюджету Вибранівської сільської ради.  Создан 02 дек 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик