На Жидачівщині розпочалася Декада зайнятості учасників АТО та осіб з інвалідністю

 
 

На Жидачівщині розпочалася Декада зайнятості учасників АТО та осіб з інвалідністю
 

У Жидачівському районі в рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості учасників АТО та осіб з інвалідністю організували цикл інформаційно-роз’яснювальних та профорієнтаційних заходів.


Про це повідомив власкор IA ZIK  з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.


Зокрема, 2 грудня районний центр зайнятості провів профінформаційний захід, який пройшов у формі діалогу. Його учасники отримали вичерпні відповіді на усі запитання, які їх хвилюють. 8 грудня для учасників АТО та осіб із інвалідністю буде організовано день відкритих дверей центру зайнятості. У заході візьмуть участь роботодавці, представники органів влади, громадських та волонтерських організацій. А 10 грудня, за участі представників владних структур та волонтерів, районним центром зайнятості буде організовано тематичну зустріч із роботодавцями для обговорення актуальних проблем працевлаштування учасників АТО.


Нагадаємо, з 1 по 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська декада зайнятості демобілізованих учасників АТО та осіб з інвалідністю. Її проведення ініційовано Міністерством соціальної політики з метою забезпечення соціального захисту учасників АТО та людей з інвалідністю, надання їм всебічної допомоги щодо психологічної адаптації, пошуку роботи та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади та громадянського суспільства, на виконання Указу Президента України „Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції”, а також з нагоди відзначення 3 грудня Дня інваліда.

 

 Создан 03 дек 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик