У Жидачівському районі влада налагоджує постійний діалог з учасниками АТО

 
 

У Жидачівському районі влада налагоджує постійний діалог з учасниками АТО
Сьогодні, 9 грудня, в м.Жидачів відбулася зустріч представників структур районної влади із демобілізованими учасниками АТО та їхніми родинами. Прийшло  до півсотні захисників України на східних теренах.


Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.


Начальник відділу активної підтримки безробітних Жидачівського районного центру зайнятості Романа Генега фахово й аргументовано розповіла про конкретні шляхи, напрямки та можливості вирішення питань працевлаштування демобілізованих учасників АТО.


Учасники зустрічі мали змогу отримати відповіді на запитання, що стосуються проблем працевлаштування і від свого побратима, демобілізованого учасника АТО Святослава Багрія, який добровільно став до лав захисників східних рубежів України, а сьогодні повернувся на своє попереднє робоче місце – юрисконсульта Жидачівського районного центру зайнятості. Святослав бере активну участь у громадському житті району, зокрема, в діяльності ГО „Спілка учасників АТО Жидачівщини”.


Під час дискусії з приводу актуальних для учасників бойових дій на Сході України проблемних питань, Святослав Багрій звернувся до своїх бойових побратимів із закликом активніше долучатися до роботи „Спілки учасників АТО Жидачівщини”, бо серед учасників війни на Сході України багато тих, хто сьогодні потребує підтримки своїх побратимів.


«У липні 2015 року Спілка тільки започаткувала свою діяльність, має вже своє приміщення в м. Жидачеві, контактні телефони й важливо організувати діяльність громадської організації таким чином, щоб ефективно вирішувати питання соціально-правового захисту учасників АТО», - зауважив Святослав Багрій.


Перед учасниками АТО Жидачівщини також виступили й відповідали на запитання завідувач відділення адресної натуральної та грошової допомоги Жидачівського терцентру соціального обслуговування Оксана Шалаковська, начальник відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України у Жидачівському районі Марія Пушкар, районний військовий комісар Ігор Німко, представник Стрийського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Ярослав Буряк та ін.


Учасники АТО Жидачівщини переглянули фільм, що стосувався питань діяльності судової системи України та Європейського суду захисту прав людини.


За підсумками зустрічі було досягнуто домовленості про підтримку постійного діалогу, про активізацію діяльності ГО „Спілка учасників АТО Жидачівщини” й щодо подальшої організації зустрічей із представниками районної та місцевої влади.

 Создан 10 дек 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик