Лідери об’єднаних територіальних громад Жидачівщини вимагають нормативно-правової бази формування бюджету

 
 

Лідери об’єднаних територіальних громад Жидачівщини вимагають нормативно-правової бази формування бюджету
На Жидачівщині лідери об’єднаних територіальних громад  вимагають більш чіткого врегулювання на законодавчому рівні нормативно-правової бази формування бюджету та міжбюджетних відносин в умовах здійснення реформування основ місцевого самоврядування.


Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

 

Своїми міркуваннями з цього приводу керівники новостворених громад Іван Оліяр (смт Гніздичів) та Галина Козяр (смт. Нові Стрілища) поділилися під час зустрічі з головою Жидачівської райдержадміністрації Олександром Пітулою.

 

В ході діалогу із представниками об’єднаних територіальних громад було обговорено актуальні питання соціально-економічного розвитку місцевих громад. Іван Оліяр та Галина Козяр інформували про основне коло питань, які в даний час є найважливішими для населених пунктів об’єднаних громад, поділилися думками й своїм баченням подальшої організації роботи депутатського корпусу місцевих рад, вирішення питань фінансування установ соціальної сфери та ін.

 

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленості про підтримку постійного діалогу представників об’єднаних територіальних громад із керівництвом РДА та галузевих структурних підрозділів з метою налагодження ефективної взаємодії з вирішення актуальних питань подальшого соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад та району загалом.Создан 10 дек 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик