У Дев’ятниках люди поскаржились на погане транспортне обслуговування

 
 

У Дев’ятниках люди поскаржились на погане транспортне обслуговування
 

Учора, 9 грудня, під час зустрічі з керівництвом Жидачівського району, що відбулася у Народному домі с.Дев’ятники мешканці 4 сіл, що входять до складу сільської ради, вимагали належного транспортного зв’язку населених пунктів місцевої ради із райцентром, м. Ходоровом, м. Львовом.


У селі з робочою поїздкою побував перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин, який ознайомився із проблематикою соціально-економічного розвитку місцевої громади, відвідав школу в с. Дев’ятники.


Люди акцентували увагу посадовця на проблемах незадовільного стану доріг, питаннях ремонту Народних домів, налагодження вуличного освітлення та ін.


«Ряд питань, які порушували учасники зустрічі, було розглянуто того ж дня, - розповів начальник відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА Олексій Хемій. - Зокрема, із керівниками автотранспортних підприємств було обговорено питання забезпечення належного транспортного зв’язку та дотримання графіків руху автобусів. І вже 10 грудня, як повідомила керівник місцевої ради Зеновія Соколик, є певні позитивні зміни в організації транспортного зв’язку із віддаленими населеними пунктами місцевої громади».

 Создан 10 дек 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик