Похорон Івана Лаби

 

Похорон Івана Лаби
Учора, 15 грудня, у с.Баківці Жидачівського району на Львівщині відбувся похорон Івана Лаби, який упокоївся в Бозі 13 грудня після важкої хвороби.


Провести в останню дорогу Івана зібралися рідні, друзі, сусіди, усі, хто знав і поважав цю добру, мудру, роботящу людину. 


Іван Лаба був прекрасним сім'янином, разом з дружиною Ганною народили трьох дітей. На жаль, сина Василя привезли з армії в домовині. 


Сьогодні плачуть осиротілі донечки, внуки. Адже втратили турботливого тата і доброго дідуся.

 

Гарний погожий день ніби підтверджує, що йде у вічність світла Людина, яка спричинилася до багатьох добрих справ для інших, для добра громади. Йде до Господа, щоб скласти звіт про прожите життя. Йде з туземного життя з надією, що зустрінеться там з батьками, своїм синочком Васильком, дідусями і бабусями.

 

Чин похорону відправив парохіяльний священик о.Андрій (Сколовський). Відтак духовний пастир виголосив промову, в якій, зокрема, сказав:


"Сьогодні ми хочемо творити молитву за його душу і розділити біль втрати з його рідними і близькими.


Напевно, найважче, що є в житті людини - це переживати втрату чоловіка, батька, дідуся, брата, завжди смерть людини - це є біль, який Господь дає нам пережити. Немає людини, яка би не прийшла до того моменту. ціле наше життя є підготовкою до життя вічного, щоб стати перед нашим Богом.


Слуга Божий Іван, прийнявши Святі Тайни Сповіді та Євхаристії, готувався до зустрічі з Богом. Переживав він великий біль, бо терпів хворобу. Бог дає людині пережити різного роду випробовування тільки для того, щоб вона стала ближче Нього. Сьогодні покликав слугу Божого Івана в місце, де нема ні болю, ні печалі, ні зітхань. Тому, стоячи перед цією домовиною, яка є домом для покійного з нинішнього часу - його душа перебуває близько нас і устами священика він хотів би попрощатись зі своїми рідними і близькими.

 

Прощається з дружиною Ганною, з якою прожили 42 роки - разом ділили радість і смуток, разом виховали трьох дітей. Поховали сина Василя у 1995 році. Йому був лише 21 рік. Яка це була велика втрата в цій родині, коли дитина не повернулася з війська до дому. Але сьогодні покійний буде мати можливість зустріти свою дитину.


Прощається слуга Божий Іван, який все своє життя працював, не покладаючи рук, дбав про свою родину, був добрим чоловіком, турботливим батьком і люблячим дідусем, - зі своїми дітьми: дочками Світланою і Олею, зятями Василем і Сергієм. Прощається з внуками Денисом, Вікторією і Артемом.

 

Прощається з братом Ярославом, племінницями Світланою і Орисею.

 

Прощається з сестрою Михайліною з далекого Сибіру, швагром Віктором, племінницею Танею і її родиною, з племінником Ігорем із Самари і його родиною.

 

Прощається з родиною Скотаренків.

 

Прощається з двоюрідними братами і сестрами Ганною з Квітневого, Ярославою з Любешки, Ганною  з Кнісела, Ганною, Іваном, Василем, Степаном зі Львова, Іваном, Богданом  з Дрогобича, Ігорем з Кривого Рогу.

 

Прощається з сватами з Ліскович і Залізного Порту, родиною Бурбели з Малих Ланок, родиною Тимків зі Стрілок, Телішевських, Корчинських з Орішковець, Поручинських з Давидова, родиною Кравців зі Львова, Давидова, родиною з Квітневого, Малдруків з Червонограда, Кравців з Білогорщі, Юрчук з Чорткова, Фенкалів з Рясного, родиною Кравців з Бандурів у далекій Америці.


Покійний Іван прощається зі своїми друзями, сусідами, родичами, односельчанами, усіма вами, хто сьогодні тут присутній - прийшов, щоб творити молитву.

 

Просімо всемилостивого Бога, щоб прийняв його душу, де всі святі і праведні спочивають, а ти, сира земле, прийми його струджене і зболене тіло".

 

Опісля процесія направилась до церкви Положення ризи Пресвятої Богородиці, де продовжилася відправа чину Похорону.

 

Поховали Івана Лабу на цвинтарі поруч з могилою сина Василя.

 

Завершився похорон поминками, під час яких люди помолилися за душу слуги Божого Івана, згадали світлі сторінки з його життя і заспівали "Вічная пам'ять".

 

Більше світлин дивіться за посиланням  http://zakryvec.io.ua/album760198

 

Відео за посиланням    https://www.youtube.com/watch?v=jMcCiG1I2BE
Создан 16 дек 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик