У Львові презентували книгу бійців АТО про Майдан і війну на Сході

 

У Львові презентували книгу бійців АТО про Майдан і війну на Сході
 

Учора, 16 грудня, у Львові в конференц-залі Українського товариства охорони пам’яток відбулася презентація книги бійців АТО Юрка Чуба (м.Жидачів) та Ярослава Славка (с. Заліски Жидачівського району) «Смерть царя”.


Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Жидачівської РДА.


Одним із авторів видання є Юрко Хоменів (Чуб) – боєць окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ». Він близько двох місяців перебував поблизу Донецького аеропорту. 


«Саме в окопах, бліндажах, під час залпів реактивної артилерії  писалась ця книга. В ній йдеться про Майдан та українсько-російську війну на Донбасі. Писати її було дуже важко, адже надзвичайно болісно згадувати усі події, які відбувалися протягом останніх двох років», – розповів Юрко Чуб.


Автор називає «Смерть царя» бойовою прозою:

«Книжка наповнена щирістю, змістом, переживанням – адже на межі життя і смерті ніколи кривити душею і хочеться говорити про найважливіше».


Ця книга присвячена побратиму Олегу Габораку (позивний «Сон»). Боєць загинув кілька днів тому, 11 грудня. Йому було лише 18...

Під час презентації автор розповів про військові будні та про діяльність добровольчих батальйонів, показав війну зсередини.

«Книга покликана розбудити нас, підштовхнути до дії, – зазначив координатор волонтерської спільноти «Народний Легіон» Тарас Матвіїв.


Кошти з її продажу  скерують на допомогу побратимам – добровольцям батальйону «Карпатська Січ», які зараз боронять Донецький напрямок.


Нагадаємо, 4 грудня, напередодні відзначення Міжнародного дня волонтера, книгу „Смерть царя” презентували в актовій залі Жидачівської центральної районної бібліотеки. За інформацією заступника голови Жидачівської райдержадміністрації Ольги Мельник та представника громадської ради при РДА й організатора волонтерського руху Жидачівщини Володимира Гаврона, вже в найближчі дні її презентуватимуть в школах м. Жидачева та інших населених пунктах району.

 

 Создан 17 дек 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик