У Жидачівському районі через оковиту чоловік обморозив кінцівки

 
 

У Жидачівському районі через оковиту чоловік обморозив кінцівки
 

У ці морозні дні в хірургічне відділення Жидачівської центральної районної лікарні доставлено людину з обмороженням двох кінцівок.


Про це сьогодні, 4 січня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.


За словами головного лікаря ЦРЛ Федора Довбняка, до цього призвело надмірне споживання спиртних напитків.


До районних медичних установ доставлено ще чотирьох осіб в стані алкогольного сп’яніння. Як зауважив Федір Довбняк, екіпажам карет шкидкої медичної допомоги дано вказівку оперативно реагувати на всі повідомлення та забирати всіх лежачих, яким загрожує переохолодження та обмороження.


У своєму виступі на сьогоднішній апаратній нарад в райдержадміністрації із керівниками структурних підрозділів директор територіального центру соціального обслуговування Ігор Процан повідомив, що у зв’язку з сильними морозами напередодні Новорічних свят двуох одиноких громадян похилого віку розмістили в стаціонарне відділення в смт Нові Стрілища для постійного або тимчасового проживання, де вони відчувають тепло і затишок. Також в установі зарезервовано ще 5 місць для розміщення осіб, які потребуватимуть опіки й підтримки в ці холодні зимові дні.


«4 січня під час проведення апаратної наради голова Жидачівської райдержадміністрації Олександр Пітула наголосив на важливості злагодженої роботи владних структур та служб цивільного захисту населення в умовах різкого похолодання, яке спостерігається напередодні Різдвяних свят, – каже начальник відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА Олексій Хемій. – Поставлено завдання забезпечити чергування в установах під час святкових днів для налагодження належної роботи об’єктів тепло- та енергозабезпечення, оперативного реагування в умовах виникнення надзвичайних ситуацій. А найголовнішим завданням є надання допомоги людям в кризових ситуаціях, збереження їх життя та здоров’я в умовах різкого похолодання».Создан 04 янв 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик