Гніздичівська об’єднана громада Жидачівського району матиме стратегію розвитку

 
 

Гніздичівська об’єднана громада Жидачівського району матиме стратегію розвитку
Новостворена Гніздичівська об’єднана громада Жидачівського району приступила до розробки стратегії розвитку.

 

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.


За словами начальника відділу Олексія Хемія, за сприяння Офісу реформ вже сформовано чотири робочі групи з розробки стратегії розвитку Гніздичівської об’єднаної громади: соціально-культурна, економічна, екологічна та контрольно-наглядова.


«3 січня на Жидачівщині перебували представники Офісу реформ Андріан Фітьо та Дмитро Соломонко, – розповів начальник відділу Олексій Хемій. – В приміщенні школи смт Гніздичева відбулася зустріч, у якій взяли участь місцеві підприємці, депутати, освітяни, лідери громадських організацій. До Гніздичева також завітали представники Володимирецької, Любшанської, Журавнівської громад та громадські активісти району, щоб ознайомитися із проблематикою становлення об’єднаних громад».


Увагу було зосереджено на обговоренні питань стратегічного бачення та місії розвитку громади, місцевих природно-кліматичних умов, ресурсного потенціалу, якості та безпеки довкілля, економічної інфраструктури, диспропорцій розвитку громади, прогнозування і планування її розвитку, формування плану впровадження стратегії розвитку та її узгодження із програмними документами. Тепер робочі групи спільно із представниками громадських організацій напрацьовуватимуть матеріали з формування стратегії розвитку об’єднаної громади.

Вже в найближчий період представники Офісу реформ знову завітають на Жидачівщину, щоб продовжити роботу над стратегією розвитку Гніздичівської об’єднаної громади.

 Создан 04 янв 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик