Школярі Жидачівщини привітали захисників східних рубежів України Різдвяними подяками

 
 

Школярі Жидачівщини привітали захисників східних рубежів України Різдвяними подяками
Школярі Жидачівщини порадували захисників східних рубежів України Різдвяними подяками. Діти щиро і тепло привітали українських воїнів, проявили свій талант і вміння, щоб Різдвяні листівки були яскравими й зворушливими й зігрівали серця наших мужніх захисників в холодних окопах на Сході України.


Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.


Особливо багато Різдвяних вітань підготували учні Жидачівського НВК. Схожі акції організували у багатьох інших школах району.

Волонтери Жидачівщини, представники ГО «Народний Легіон» через соціальні мережі висловили вдячність представникам учнівської молоді, освітянам і батькам за організацію цієї важливої справи із моральної підтримки українських військових:


«Ви вже не маленькі і вже не діти - життя змушує Вас дорослішати швидше, - читаємо в одному з відгуків. - І це добре, бо дає шанс на перемогу. Ви справжні, сильні, милосердні Українці - юнацтво нового зразка. Тож від усіх волонтерів спасибі Вам і Вашим батькам! Бо ваша небайдужість доводить, що 2 роки важкої боротьби, від Майдану і до війни на Сході, не пройшли марно! Від бійців, котрі отримали чи ще отримають Ваші листи-подарунки - великий респект!»Создан 12 янв 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик