Новострілищанська селищна об’єднана громада має бюджет в сумі 8 млн 850 тис грн

 
 

Новострілищанська селищна об’єднана громада має бюджет в сумі 8 млн 850 тис грн
Новострілищанська селищна об’єднана громада Жидачівського району, до складу якої ввійшло три ради і в якій проживає  2 716 людей, має на 2016 рік бюджет в сумі  8 млн 850 тис грн. До цього ще додається 880 тис. грн. залишку минулого року.


Про це повідомив власкор IA ZIK.


За словами селищного голови Галини Козяр, це дає змогу громаді не ставити питання про закриття жодної школи чи жодного ФАПу. Із своїх доходів громада зможе дофінансовувати первинну медицину. У районну лікарню селищна рада скерує на лікування людей 1 млн. 54 тис. грн.


«Нам вистачає і на медичні препарати, і на бензин,  і на оплату праці всіх працівників бюджетної сфери, - каже Галина Козар. - Нам вистачає на фінансування всіх шкіл, вистачає грошей на харчування учнів (якого немає в жодній школі району), вистачає на те, щоб дати премію вчителям та виплатити допомогу на оздоровлення. І усе це за рахунок власних надходжень. А для того, щоб знати ці надходження, ми офіційно звернулися в податкову. Після цього, як порахували свої надходження, сформували бюджет».


Зауважимо, що Новострілищанська громада є однією із переможців конкурсу щодо відкриття ЦНАПу.Создан 26 янв 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик