Починаймо з відродження малих населених пунктів

 
 

Починаймо з відродження малих населених пунктів

На трибуну сесії Новострілищанської об’єднаної громади 

Новострілищанська об’єднана громада має насамперед звернути увагу на найменші населені пункти і сприяти їх відродженню. Я маю на увазі Закривець, Підкравець (Підступець), Лінію, де ще мешкають люди – де більше, де менше.


З чого почати їх порятунок? З дороги! Електрика є, буде дорога – буде там життя!


Як відомо, за Союзу проклали 6 км гравійної дороги Трибоківці – Закривець. Зроблена добротно, вона й сьогодні у непоганому стані, хоча підсипка в окремих місцях потрібна. Тоді був намір її подовжити до Старих Стрілищ. Це – приблизно 3 км. Однак Радянський Союз розвалився і будівництво припинилося. Сьогодні настав слушний час добудувати  цих 3 км дороги.


Що це дає? Можливість стабільного доїзду до Підкравця (Підступця) за будь якої погоди. Закривець отримав би змогу коротким шляхом доїхати до центру громади - Нових Стрілищ, а не долати до 15 км!!! через Баківці. Це - втричі довша дорога!


Буде дорога – ці так звані хутори почнуть відроджуватись. Думаю, що тут можна буде  залучити інвестора для перетворення цієї благодатної місцини громади у потужну рекреаційну зону, оскільки тут є ліс, гори і навіть мінеральна вода. А це -  створення робочих місць і надходження до бюджету.


Дорога дала б можливість відкрити автобусний маршрут Старі Стрілища – Львів через Закривець, Квітневе. Адже лише два села - Старі Стрілища і Закривець - у громаді, що не мають автобуса.


Коли буде доїзд, люди  поступово повертатимуться до рідних місць, а як буде ще й робота – то і тим більше. Бо що може бути кращим, ніж жити там, де народився, мати роботу, гідні заробітки і дихати цілющим повітрям.


Отже, берімося за відродження малих населених пунктів вже сьогодні. Бо завтра може бути пізно.


Іван ТИХИЙ.

с.Закривець

 Создан 27 янв 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик