На Жидачівщині місяць тривала різдвяна акція із підтримки Українського війська

 
 

На Жидачівщині місяць тривала різдвяна акція із підтримки Українського війська
 

Протягом січня на Жидачівщині проводилась акція із підтримки Українського війська, під час якої в зону АТО відправлено кілька партій волонтерської допомоги для захисників України.

 

Про це повідомив власкор  IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

 

«До Різдвяної акції із підтримки Української армії, яку ініційовано волонтерами Жидачівщини, було залучено місцевих підприємців й мешканців населених пунктів району, - розповів начальник відділу Олексій Хемій.  Зокрема, до цієї благородної справи долучилися й жителі Соколівської та Грусятицької місцевих громад, які зібрали і передали для українських десантників 860 кілограмів продуктів».

 

Як повідомив представник Української Спілки ветеранів Афганістану Жидачівщини Ігор Табака, сьогодні активно займається організацією волонтерської підтримки Української армії його бойовий побратим – ветеран афганської війни Зеновій Змислий. І це не випадково, адже його рідні, близькі й колишні бойові побратими сьогодні там, на передньому краї захисту східних рубежів України.

 

З.Змислий організував волонтерську акції на території Новострілищанської об’єднаної громади, депутатом якої його обрали місцеві мешканці. Також ветеран тієї далекої від нас афганської війни займався й збором волонтерської допомоги для сучасних захисників України в населених пунктах Соколівської та Грусятицької сільських рад. Жителі цих місцевих рад та Новострілищанської об’єднаної громади передали домашні закрутки, продукти харчування, олію, крупи та ін. Загалом під керівництвом Зеновія Змислого було зібрано та відправлено в зону АТО від цих громад 3,3 т. продуктів.Создан 28 янв 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик