Грусятицька сільрада добивається виключення з переліку територій, що ввійшли до Ходорівської об’єднаної громади

 
 

Грусятицька сільрада добивається виключення з переліку територій, що ввійшли до Ходорівської об’єднаної громади
 

Мешканці сіл Грусятичі і Ліщин Жидачівського району хвилюються, що рішення Грусятицької сільської ради щодо виключення цих населених пунктів з переліку територій, що ввійшли до Ходорівської об’єднаної громади, досі не реалізовано вищими інстанціями.


Про це повідомив власкор IA ZIK.


За словами сільського голови Олени Бурбели лише учора, 11 лютого, Львівська облдержадміністрація звернулася з цього приводу за роз’ясненнями до Центральної виборчої комісії, яка призначила вибори у Ходорівській об’єднаній громаді на 27 березня.


Зокрема, Львівська ОДА запитує: чи є рішення сільської ради від 1 лютого 2016 року про скасування рішення «Про надання згоди на добровільне об’єднання Грусятицької та Ходорівської територіальних громад та делегування представника (представників) до спільної робочої групи» та рішення  «Про схвалення проекту рішення Грусятицької сільської ради щодо добровільного об’єднання Грусятицької та Ходорівської територіальних громад» підставою виключення Грусятицької сільської ради з переліку рад, що увійшли до складу Ходорівської територіальної громади, та скасування проведення виборів на даній території, що призначені на 27 березня 2016 року; чи не матиме наслідком прийняття рішення Центральної виборчої комісії про виключення Грусятицької сільської ради з переліку рад Ходорівської територіальної громади визнання виборів  Ходорівської міської ради такими, що не відбулись, та чи не перешкоджатиме подальшому функціонуванню цього органу місцевого самоврядування; яка процедура скасування виборів, згідно з чинним законодавством, у населених пунктах сіл Ліщин і Грусятичі Грусятицької сільської ради Жидачівського району Львівської області.


«Враховуючи, що у відповідності до вимог Закону України «Про місцеві вибори», процес почався 06.02.2016, прошу надати роз’яснення у стислий термін», - йдеться в листі, підписаному першим заступником голови Львівської облдержадміністрації Р.Замлинським.


Нагадаємо, відповідно до вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» рішенням Грусятицької сільської ради від 31 липня 2015 року  № 189 надано згоду на добровільне об’єднання територіальних громад сіл Грусятичі, Ліщин Грусятицької сільської ради, міста Ходорів Ходорівської міської ради в одну територіальну громаду з центром в м.Ходорів.

 

Рішенням Ходорівської міської ради від 8 вересня 2015 року № 4201, яка була ініціатором об’єднання, об’єднано територіальні громади сіл Бортники, Букавина, Молотів, Демидів Бортниківської сільської ради, сіл Вербиця. Вовчатичі, Садки. Сугрів Вербицької сільської ради, сіл Вибранівка, Березина, Борусів, Бринці Загірні, Бринці Церковні, Чижичі Вибранівської сільської ради, сіл Загірочко, Добрівляни Загірочківської сільської ради, сіл Піддністряни, Кам’яне, Рудківці Піддністрянської сільської ради, сіл Грусятичі, Ліщин Грусятицької сільської ради, сіл Жирова, Бородчиці, Голодище, Заліски Жирівської сільської ради, сіл Отиневичі, Городищенське, Дуліби Отиневицької сільської ради, сіл Дев’ятники, Калинівка, Прибілля, Юшківці Дев’ятниківської сільської ради, сіл Чорний Острів, Бориничі, Голдовичі, Дроховичі, Лучани Чорноострівської сільської ради, міста Ходорів Ходорівської міської ради у Ходорівську територіальну громаду з центром у місті Ходорів.


2 вересня 2015 року Ходорівська міська рада звернулася до Львівської облдержадміністрації та облради з поданням про утворення об’єднаної територіальної громади.


Розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 8 вересня 2015 року № 490/0/5-15 затверджено висновок на відповідність  Конституції та законам України проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад.  


Мешканці сіл Грусятичі та Ліщин неодноразово обговорювали питання скасування рішення сільської ради про надання згоди на добровільне об’єднання з Ходорівською громадою. У зв’язку з численними зверненнями громадян щодо неправомірності раніше прийнятих рішень з цього питання, а також із врахуванням зібраних підписів мешканців сіл Грусятичі та Ліщин на підтримку об’єднання з Новострілищанською територіальною громадою, Грусятицька сільська рада 1 лютого 2016 року прийняла рішення № 28 про скасування попередніх рішень щодо добровільного об’єднання з Ходорівською громадою.


Відповідно до ст.6 Прикінцевих положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та ст. 6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» територіальні громади села, селища, міста, що добровільно об’єдналися в одну територіальну громаду, можуть вийти із складу об’єднаної територіальної громади в порядку, визначеному законом.Создан 12 фев 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик