Не стало Ярослави Підвірної

 

Не стало Ярослави Підвірної
Минулої п'ятниці, 18 березня, у Львові відбувся похорон Ярослави Підвірної - дружини Василя Підвірного, яка відійшла у вічність у середу, 16 березхня, у віці 77 років.

 

Ярося, як ми її називали, завжди була веселою, людяною, доброю, справжньою берегинею домашнього вогнища.

 

Цього останнього дня вона прийшла до храму на Сорокаусте, щоб помолитись за душі спочилих рідних. І не сподівалася, що до дому її вже привезуть у домовині. 

 

Важко пережити біль втрати такої милої жінки. Ця світлина, зроблена трохи більше року тому на храмовому празнику у Закривці, яскраво відображає цю світлу людину, якої, на жаль вже нема серед нас. Залишилася пам'ять.

 

Час Великого Посту - Час Відкритих Небес. Віримо, що Ярослава повернулася до Дому Свого Отця і перебуватиме у його Царстві во віки вічні, де нема ні болізні, ні печалі, а життя безконечне.

 

Прийми, дорога родино, щирі співчуття закривчан.

 

Цього ж дня відбувся ще один похорон знаної усім, що мешкають на наших теренах, людини. На Миколаївщині у віці 76 років спочив у Бозі Богдан Тимків з Лінії. До останніх днів допомогали йому переживати великий біль, спричинений важкою недугою, його старші сестри Стефанія і Надія, які ще дівчатами виїхали на роботу в цей край і там залишились; дружина і невістка.

 

Серце краялось від болю сестрі Марії, яка не змогла виїхати, щоб провести брата в останню дорогу. Ще у 2014 році Богдан гостював у Марії і Степана Підвірних після довгої розлуки з рідним краєм - оглядав рідні місця, побував у нині вже покійного брата Остапа на Лінії і до болю було йому сумно, що так обезлюдніла вітцівщина, позаростала лісами і чагарниками.

 

Цієї зими залишили цей світ Павліна Крива із Закривця, трибоківчани подружжя Михайло і Ганна Борачки, Марія  Холявка з дому Мороз - дружина закривчанина Володимира Холявки.

 

Хай усім їм земля буде пухом, а пам'ять - вічною!Создан 20 мар 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик