На Львівщині протестувальники перекрили дорогу Ходорів – Нові Стрілища

 

На Львівщині протестувальники перекрили дорогу Ходорів – Нові Стрілища
 

Сьогодні, 26 березня, зранку мешканці с.Грусятичі Жидачівського району на Львівщині заблокували рух транспорту на автодорозі Ходорів – Нові Стрілища. Вимагають вирішення проблеми земельних паїв.

 

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на поінформоване джерело.

 

На місці події побували заступник голови райдержадміністрації, правоохоронці, депутат районної ради. Ініціативну групу запрошували на розмову до сільської ради, пропонували послуги юристів, щоб розслідувати проблему, а також запросити до села керівника Інституту Інституту сільського господарства Карпатського регіону, якому належить Грусятицьке дослідне господарство, і вирішувати проблему земельних паїв у правовій площині. Про результати перемовин повідомили учасників акції і запропонували розійтися. Люди не прислухалися, сказали, що їх постійно обманюють і продовжують акцію.

 

На цю годину дорога залишається заблокованою. Хтось привіз казан, в якому почали варити їжу. Над протестантами майорять синьо-жовті знамена.

 

На даний час учасники акції вимагають приїзду журналістів телеканалів, щоб показали по телебаченні усе, що відбувається в дослідному господарстві, те, який там стан справ. Люди також хочуть, щоб до них на розмову приїхав народний депутат України Андрій Кіт і керівництво сільськогосподарського інституту. 

 

Як стало відомо редакції "Закривець і закривчани", на 19.20 акція продовжувалася. Люди приготували собі їжу і не розходяться. Поліція стежить за порядком.Создан 26 мар 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик