На Львівщині селяни припинили блокування дороги після перемовин з головою РДА

 

На Львівщині селяни припинили блокування дороги після перемовин з головою РДА
 

26 березня о 21:30 жителы с. Грусятичі Жидачівського району припинили акцію з перекриття дороги. Це сталося після перемовин з протестувальниками голови Жидачівської райдержадміністрації Олександра Пітули, який перервав свою відпустку і приблизно о 20:00 прибув до с.Грусятичі.

 

Про це повідомив власкор IA ZIK.

 

На той час на дорозі було близько 200 осіб. Вздовж дороги – синьо-жовті прапори, палали автошини, а в казані кипіла юшка. Люди дружно співали гімн України.

 

Олександр Пітула із сільським головою, мешканцями села обговорили ситуацію, що склалася і домовились на зустріч ініціативної групи з представниками влади в кабінеті голови РДА в понеділок, 28 березня, о 12:00. Керівник району пообіцяв громаді сконтактуватись з Г.Сиділо, керівником сільськогосподарського Інституту, якому підпорядковане грусятицьке дослідне господарство, щоб скласти план подальших дій для вирішення конфліктного земельного питання та запропонував у середу 30 березня на 17:00 зібрати схід села Грусятичі і прозвітувати перед людьми про зроблені перші кроки щодо розв’язання проблеми.

 

Після розмови люди погодились чекати до середи, зауваживши, що проаналізують ситуацію і приймуть рішення щодо подальших дій.

 

Нагадаємо, що у зв’язку з реорганізацією дослідного господарства «Грусятичі» Інституту сільського господарства Карпатського регіону, колишні і сьогоднішні його працівники хочуть отримати у користування та власність земельні паї.

 

Жидачівська районна рада 25 лютого 2016 року розглянула це питання на своєму черговому сесійному засіданні і прийняла звернення до Кабінету Міністрів України, міністерства аграрної політики та продовольства України, Національної академії аграрних наук України, Інституту сільського господарства Карпатського регіону, в якому просить вирішити проблемне питання, пов’язане із реорганізацією дослідного господарства «Грусятичі», розташованого за адресою с. Грусятичі Жидачівського району Львівської області.

 

Зокрема, депутати просять врахувати вимоги працівників та пенсіонерів цього господарства щодо надання їм у користування та власність земельних паїв відповідно до статті 25 Земельного Кодексу України.

 

Відео

 

http://vk.com/video162683491_456239018

 
Создан 28 мар 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик