У Новострілищанській об’єднаній громаді втілення дитячих мрій розпочали з благоустрою територій

 

У Новострілищанській об’єднаній громаді втілення дитячих мрій розпочали з благоустрою територій
 

У Новострілищанській об’єднаній територіальній громаді за ініціативи депутата Оксани Франків провели конкурс, щоб дізнатись про мрії дітей щодо сіл, в яких вони проживають, і активно взялися за їх втілення.

 

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на Новострілищанського селищного голову Галину Козяр.

 

«Впродовж місяця учні трьох загальноосвітніх закладів Новострілищанської об’єднаної територіальної громади мали нагоду через малюнок чи есе висловити свої побажання, свої думки, мрії про те, яким вони б хотіли бачити своє село, селище в найближчому майбутньому, розповіла Г. Козяр. – Попри те, що конкурс оголошено серед учнів 5-11 класів, до участі в ньому активно долучилися й наймолодші школярі. Організатори конкурсу були приємно здивовані тим, наскільки діти мислять по-дорослому, розуміють, без чого неможливий поступ і яка роль кожного жителя громади в її розвитку».

 

За словами Галина Козяр, найбільше діти мріють про те, щоб всюди було чисто, прибрано, села уквітчані квітами, пропонують запроваджувати роздільне збирання побутових відходів, дають поради, як можна озеленити населені пункти. Тому на сільських сходах було вирішено розпочати втілення дитячих мрій з благоустрою територій. І сьогодні приємно бачити, що завдяки небайдужим мешканцям селища Нові Стрілища, сіл Репехів, Бертишів, Кнісело та ін., вони з кожним днем стають впорядкованішими і до Великодня неодмінно засяють чистотою».

 

За словами очільника громади, це лише початок чималої роботи, яку необхідно виконати у найближчий час і в недалекій перспективі щодо реалізації дитячих мрій.

 

«Адже багато дітей хочуть, щоб в їхніх селах були дитячі та спортивні майданчики, тренажерні зали, футбольні поля, щоб у їхніх школах були сучасні класи, різноманітні гуртки, спортивні секції, – зазначила Г. Козяр. – До прикладу, Юля Бояновська та Оля Ревуцька мріють, щоб у їхньому с. Кніселі був зоопарк, чудове озеро та гарний парк, Олеся Комарова хоче, щоб у Старих Стрілищах відновили сільський сад, організували страусину ферму, яка буде не лише приносити дохід, а й приваблювати туристів. Софія Петрів мріє, щоб у Нових Стрілищах гідно вшанували уродженця селища, видатного громадського та політичного діяча Миколу Лебедя й відкрили музей. У найближчому майбутньому будуть асфальтовані дороги, тротуари, село розбудовуватиметься й кращатиме з кожним роком – такі бачення розвитку свого населеного пункту в учнів Баковецької школи».

 

Найкращі ідеї отримають своє продовження у проектах та програмі соціально-економічного розвитку об’єднаної громади. Дитячі майданчики, про які так мріють усі діти, незабаром спорудять у Квітневому, а найближчим часом й у Нових Стрілищах.

 

Роботи усіх учасників увійшли до збірки, примірники якої поповнили шкільні бібліотеки. Создан 11 апр 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик