У Закривці на Івана вчетверте відсвяткують храмовий празник

 
 

У Закривці на Івана вчетверте відсвяткують храмовий празник
7 липня у с.Закривець вчетверте відсвяткують храмовий празник Різдва Івана Хрестителя.


За попередньою інформацією, празнична відправа  розпочнеться о 12 годині. Очікується участь у Літургії вірних парохії сіл Трибоківці і Квітневе, священиків з інших парохій.


7 липня минає 4 роки від дня посвячення каплиці у Закривці. Це величаве торжество відбулося 2012 року. Божественною Літургією було довершено справу спорудження храму, ініційовану тодішнім сільським головою Ігорем Лалаком,  який був одночасно і промотором, і меценатом Божої справи. За цей та багато інших добрих вчинків милосердний Господь ощасливлює пана Ігоря своє опікою, допомагаючи йому сьогодні звершувати уряд заступника голови Жидачівської районної ради.


На жаль не побачимо на Літургії знайомих облич. Уже у цьому, високосному році, завершили свою земну мандрівку три парохіянки. Упокоїлись в Бозі Павліна Крива, Ярослава Підвірна. Нещодавно відійшла у засвіти найстаріша мешканка Пелагея Наконечна – добра християнка, надзвичайно роботяща, жертовна людина, якій Господь дав ласку перебувати серед нас 91 рік. Увесь час працювала, лише перед смертю злягла на 2 тижні. Просимо Господа, щоб оселив її душу і душі усіх закривчан, котрі відійшли вічність, там, де праведні спочивають.


Пригадується свято «День Закривця» 1 серпня 2010 року, організоване сільським головою Ігорем Лалаком, яке принесло людям багато радості, а дітям втіхи.


Це був час несподіваної уваги місцевої влади до маленького Закривця. Тоді був виготовлений план відновлення вуличного освітлення, велась активна підготовка до започаткування автобусного сполучення, приїзду до Закривця автолавки...


Сьогодні Закривець перебуває у складі Новострілищанської об’єднаної територіальної громади, що відкриває нові можливості зреалізувати добрі справи для полегшення життя мешканців таких малих населених пунктів, як Закривець, який має прекрасні копалини піску, каменя, в т.ч. -вапняка, мінеральної води і створеного нею лікувального болота.


Гостро постало питання будівництва дороги, придатної для руху автобусів, яка б з’єднала Закривець через сусіднє с.Старі Стрілища з смт. Нові Стрілища – центральною садибою громади. Люди отримали б змогу без проблем доїхати до обласного чи районного центру, а діти – до школи.


У Закривці сподіваються на розуміння і підтримку голови Новострілищанської селищної ради Галини Козяр і депутатського корпусу об’єднаної громади.

 

Увага до села, яке отримало надію на відродження і перетворення в якісно новий населений пункт, окупиться сторицею для всієї громади. Закривець може стати локомотивом громади до свого розвитку і підвищення якості життя людей.


Іван ТИХИЙ.Создан 03 июл 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик