Коментар заступника голови Жидачівської районної ради Ігоря Лалака до публікації в інтернет-газеті "Закривець і Закривчани"

 

Коментар заступника голови Жидачівської районної ради Ігоря Лалака до публікації в інтернет-газеті "Закривець і Закривчани"
Заступник голови Жидачівської районної ради Ігор Лалак на своїй сторінці у Facebook  прокоментував  публікацію   "У Закривці на Івана вчетверте відсвяткують храмовий празник" в інтернет-газеті "Закривець і Закривчани".


Ігор Лалак Дякую за добрі слова. Направду, ми із закривчанами зробили кілька благих і добрих справ. Дещо не встигли, але час усе розставить.... Чесно, я і сьогодні памятаю, як усе починалось, горжусь тим, що робив і до чого був причетний. Для Закривця це були реальні зміни. Радісного Вам празнику!

 

 

Від редакції:


Дякуємо, пане Ігоре. Ми пишаємося тими добрими справами, які Ви ініціювали і разом з нами здійснювали. Таке справді не забувається. Про Вашу доброту і активну діяльність закривчани завжди пам'ятатимуть.  Успіхів Вам і щасливого довголіття!Создан 07 июл 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик