У Закривці липень - місяць духовного піднесення

 

У Закривці липень - місяць духовного піднесення
Липень у Закривці - місяць духовного піднесення. Цього місяця оживає каплиця Різдва Івана Хрестителя. Цього року на Івана, як завжди, було людно. Незважаючи на те, що празник випав на будень, до Закривця прибуло чимало питомців, які нині мешкають поза його межами, а також вірних з сусідніх  сілТрибоківці, Квітневе, Любешка, Старі Стрілищі. Отець  Василь з Нових Стрілищ, який чолював Богослуження, нарахував 82 особи.

 

Празничну відправу служили троє священиків - отці Анатолій, Василь і Володимир.

 

Богослуження, Святе Причастя, мудрі слова духівників залишили глибокий слід у серцях парохіян, наблизили їх до Бога.

 

Дякуємо отцям, дякуємо дякові Анні Палажій, дякуємо колишньому Баковецькому сільському голові, а нині заступникові голови Жидачівської районної ради Ігореві Лалакові за його ініціативу і тривалі турботи про те, щоб у Закривці було духовне місце, щоб ми могли тут збиратися і славити Бога, усім, хто прислужився до того, щоб у Закривці лунало Боже слово.

 

А наступного дня, 8 липня, за традицією відбувся попразент. Службу Божу і Парастас за душі померлих закривчан від самих  початків існування населеного пункту відслужив парох о.Анатолій Доманський.


У своїй проповіді священик наголосив на важливості нашої молитви за померлих.

 

 

Сьогодні, 23 липня, у Закривці - День святої тиші. Одні закривчани побували вранці на Літургії у матерній церкві Стрітення Господнього у с.Трибоківці, інші після участі з допомогою радіо у Службі Божій у каплиці радіо Батикану, приходять до закривецької каплиці Івана Хрестителя, щоб подякувати Богові за прожитий тиждень, попросити Господньої Ласки і Благословення на прийдешній тиждень, а також попросити в Пречистої Діви Марії й Івана Хрестителя молитви за нас, грішних і охорони від бід, благодаті Духа Святого.


 


 


 


  

 
Создан 23 июл 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик