Відійшла у засвіти Стефанія Ковальчук (Холявка)

 
 

Відійшла у засвіти Стефанія Ковальчук (Холявка)

Замість квітки на свіжу могилуМинулої п'ятниці, 26 липня, в сусідньому селі Любешка на Грабському (Перемишлянський район) попрощалися із уродженкою с.Закривець Стефанією Ковальчук, з дому Холявка, яка покинула цей світ у віці 80 років.

 

На похорон прийшли закривчани, які любили і поважали Стефанію. Їй довелось пережити багато труднощів на своєму життєвому шляху. Попри те, було й чимало радісних моментів.Разом з чоловіком Володимиром, який рано пішов із життя, вони народили і виховали сина Івана і доньку Марію. Син одружився і замешкав у с.Трибоківці, донька додому вийшла заміж. Дочекалася добродійка онуків, допомагала їх зростити.  Один з них женився до с.Квітневе (Жабокруки). Отже, з Божої ласки, буде продовження роду.

 

Останні роки свого життя добродійка Стефанія хворіла. Її щирі молитви до Бога за рідних, упокій душі чоловіка Володимира полегшували страждання, додавали наснаги до життя. З гарячою вірою в хвилюючу зустріч із своїм Творцем відійшла у вічність по нагороду.

 

 

Поховали Стефанію Ковальчук (Холявку) на цвинтарі у с. Любешка, де покоїться прах її чоловіка Володимира. Вічная їй пам'ять!

 

Прийми, милосердний Боже, душу слугині Твоєї Стефанії і посели її там, де праведні спочивають.Создан 28 июл 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик