До Гніздичівської ОТГ завітали учасники міжрегіонального семінару і друзі-партнери з Луганщини

 

До Гніздичівської ОТГ завітали учасники міжрегіонального семінару і друзі-партнери з Луганщини
 20 вересня в межах міжрегіонального семінару із сучасних підходів до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ, що проходить у Львові, відбувся навчальний візит до Гніздичівської ОТГ представників Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей за участю заступника міністра соціальної політики України Віталія Музиченка та приїзд аматорів народного мистецтва Новопсковської громади з Луганщини з культурним обміном, - інформ

ує у Фейсбуці Гніздичівська ОТГ.

 Навчальний візит для представників Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей за участю заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка організувало Міністерство соціальної політики в рамках реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України

Мета заходу – ознайомлення з кращими місцевими практиками організації прийому громадян з питань соціального захисту у фронт-офісах ОТГ та організацією надання інтегрованих соціальних послуг в ОТГ.

Очільник громади Іван Оліяр разом з керівниками профільних відділів селищної ради, а саме, начальником ЦНАПу Ольгою Грима, директором КЗ «Центр соціального обслуговування» Оксаною Подвадцятник та начальником Служби у справах дітей Ольгою Семчишин презентували діяльність місцевих структур.


Гості також відвідали Гніздичівську дитячу музичну школу, Кохавинський монастир та ПАТ «Кохавинська паперова фабрика».


Під час перебування делегації в ОТГ батьки громади через представника уряду передали листа-прохання про потребу у завершенні будівництва нової школи.


 

 Вже вдруге до громади Гніздичева з візитом культурного обміну завітали творчі мешканці Новопсковської громади з Луганщини. Цього разу - це творчий театральний колектив «КОЛО- РИТМ» КЗ «Новопсковського ЦКД» з постановкою «Чого хоче баба?» за мотивами твору Лілії Моцар.

 

 Талановиті аматори (директор Інна Птушко, керівник гуртка Любов Великохацька) дарували добрий настрій, іскрили позитивом, творили велике диво порозуміння під час вистави в с. Покрівці, в Гніздичівському ЦКіД.


 "Захоплення і вдячність за професійність і талант гостям – друзям–партнерам з Луганщини", - кажуть у Гніздичівській ОТГ.

   

22  вересня виступом гостей зі Сходу України мали змогу насолодитися жителі селища Журавно, - повідомив відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Жидачівської РДА.Создан 24 сен 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик