Дрогобицькі піротехніки ДСНС знешкодили авіаційну бомбу ФАБ-100, виявлену в полі с. Свірж Перемишлянського району

 
 

Дрогобицькі піротехніки ДСНС знешкодили авіаційну бомбу ФАБ-100, виявлену в полі с. Свірж Перемишлянського району
 

Учора, 24 жовтня, фахівці піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України, що дислокується в м.Дрогобич,  вилучили та знищили у встановленому порядку авіаційну бомбу ФАБ-100, виявлену під час земляних робіт в полі с. Свірж Перемишлянського району.


Цього ж дня також було знищено 120 мм мінометну міну часів ІІ Світової війни, на яку натрапили що під час прогулянки Львовом на вул. Тернопільській.

 

Крім того, 24 жовтня під час проведення планового очищення території в лісовому масиві сел. Брюховичі Львівської міської ради піротехнічною групою було виявлено 105 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Боєприпас було вилучено та знищено у встановленому порядку.

 

Водночас, 24 жовтня о 11:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що під час земляних робіт в полі на відстані 900 м від житлових будинків с. Гуманець Старосамбірського району виявлено предмет ззовні схожий на мінометну міну часів ІІ Світової війни. По факту виявлення вибухонебезпечного предмету було повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та його знищення.


 З початку року на території області виявлено 773 вибухонебезпечних предмети та 61 набій до стрілецької зброї в 298 місцях.

 

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.


Рятувальники застерігають мешканців області у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки. У разі виявлення боєприпасу чи іншого підозрілого предмету негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101.

 Создан 25 окт 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик