Спеціаліст, котра служіння людям має за щастя

 

Спеціаліст, котра служіння людям має за щастя

Думки, що виникли після відвідин ЦНАПу Новострілищанської ОТГ 

Сьогодні, 14 листопада, мені у справах вперше довелось побувати у Новострілищанській селищній раді і стати свідком прийому відвідувачів у Центрі надання адміністративних послуг.


Вразило дуже уважне ставлення до людей, які приходять в установу місцевого самоврядування. Таке буває не часто.


Зайшовши в селищну раду, я  зустрів працівницю, якій і розповів про мету свого візиту. Уважно вислухавши, вона скерувала мене у центр надання адміністративних послуг до Анни Ярославівни.

 

Я був налаштований швиденько отримати консультацію і піти. Але переді мною в черзі була ще одна відвідувачка. Сидимо і чуємо як спеціаліст довго  (мені так здалося, бо трохи поспішав) докладно «розжовує» відвідувачу питання, з яким той прийшов на прийом.  Кажу до  жінка, що переді мною в черзі: "Щось то задовго", на що та, відповіла: «То так є, тому я сьогодні виділила цілий день для вирішення справи».

 

Та коли вже вона потрапила до спеціаліста, я підійшов ближче до робочого кабінету,  і, вслухаючись, зрозумів, наскільки усе, що говорить фахівець, є важливим  для вирішення справи. У цьому ще більше переконався, коли сам опинився в кабінеті.

 

Анна Ярославівна виявилась службовцем, яка добре знає свою роботу, любить людей, для яких працює, дуже переймається проблемами кожного, хто приходить до неї, сприяє у якнайкращий спосіб їх вирішенню. Таке враження, що служіння людям вона має за найбільше щастя, що це приносить їй велике задоволення.  


"Напевно, таким і повинен бути державний службовець", - подумав я. І пригадав слова настоятеля василіянського монастиря у Дрогобичі о.Макарія, який сказав, що священик - це не професія, це щось інакше". І додав: "Це - служіння". Ці слова цілком підходять для використання, коли говоримо про спеціаліста органу місцевого самоврядування.


Коли повернувся додому, зайшов на сайт Новострілищанської ОТГ і, відповідно, на сторінку ЦНАПу, знайшов світлину з презентації офісу і впізнав  привітне обличчя людини, про яку щойно розповів. З сертифікату, який вона тримає в руках, дізнався, що мене сьогодні так ґрунтовно консультувала, даючи цінні поради,  Анна Ярославівна Малькут.


Я щиро вдячний за доброту і людяність, за фаховість і турботу Вам, Анно Ярославівно, рівно ж усьому колективові ЦНАПу і селищної ради, який віддано працює для добра мешканців громади. Божої Ласки і Благословення усім вам і вашим родинам!


Іван ТИХИЙ.Создан 14 ноя 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик