Що ми знаємо про родину Мацишиних з Підкравця?

 

Що ми знаємо про родину Мацишиних з Підкравця?

Просимо повідомити 

Сьогодні, 29 грудня, приємна новина надійшла з Донецька. До редакції сайту "Закривець і Закривчани" зателефонував нащадок підкравчан Євген Мацишин з Донецька.

 

Цей молодий чоловік син Володимира Мацишина, який оходить з Підкравця (Підступця). Євген був в Підкравці приблизно 20 років тому, коли ще жив дідусь Йосип. Потім так склалися обставини, що він не мав змоги приїхати, навіть на похорон дідуся.


Нині Євген хоче побувати у краї, який для нього дорогий - адже тут коріння роду. "Хочу приїхати, -каже Євген, - що відвідати могили рідних людей, вшанувати їх пам'ять, а також, щоб зустрітись з родиною і близькими людьми, знову побачити цей прекрасний куточок української природи".


Зі слів Євгена, його дідусь дружив з родиною Рури, тому йому дуже хочеться зустрітись з цією сім'єю.

 

Я розповів Євгенові, що вже більше року минуло з того дня, як раптово помер Славко Рура. Євген знав цю прекрасну людину, багато доброго він чув від свого дідуся про вуйка Славка. Тому з сумом сприйняв звістку про його передчасну смерть.   Євгена ще пов'язує з цією родиною син Славка Рури, з яким подружився, коли приїжджав 20 років тому. І увесь час про нього пам'ятає.

Ми також повідомили Євгенові, що нині в оселі Рурів господарюють дружина б.п. Славка Ганна і її донечка Іванка разом з сім'єю, а його друг - живе і працює у Львові.


Якщо хтось із підкравчан читатиме це повідомлення і щось знає більше про родину Мацишиних, Рури, ми будемо раді, коли ви надастьте нам цю інформацію, а ми, в свою чергу, повідомимо про це на сайті, читачем якого є Євген Мацишин, чи розповімо йому телефоном. Він чекає. Підтримаймо його зацікавлення і зустріньмо його влітку наступного року!


Нас також цікавить інформація про інші родини, які жили Підкравцем, а нині нема нікого. Зафіксуймо разом цю інформацію для нащадків. Адже, можливо, майбутні покоління закривчан, підкравчан, лінійчан, - висвітлення життя яких, як й історій населених пунктів  Закривець, Підкравець, Лінія бере на себе сайт "Закривець і Закривчани", - більше цікавитимусь своїм родом, його історією, ніж сьогодні, захочуть дізнатися хто вони, чиї діти, де конкретно були оселі їхніх прародичів. Давайте разом допоможено їм у цьому, створивши базу даних в Інтернеті, де вони зможуть  легко відшукати цінну для них інформацію.


Підключаймося до цієї праці, мої дорогі краяни! Як співає наша славна Ніна Матвієнко: "Роде наш красний, Роде наш прекрасний, признаваймося, не цураймося, бо багацько нас є".


З повагою,


Іван ТИХИЙ.


Мої контактні телефони на головній сторінці сайту, там і електронна адреса.Создан 29 дек 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик