У Закривці - Престольний празник

 

У Закривці - Престольний празник
 

Сьогодні, 7 липня, великий День у Закривці – річниця освячення каплиці Івана Хрестителя. Престольний празник.

Фоторепортаж дивіться ТУТ http://zakryvec.io.ua/album622610  

 

Рік тому декан Новострілищанський УГКЦ у співслужінні з настоятелем матірної церкви - трибоківського Храму Стрітення Господнього о.Григорієм Подобою, іншими священиками освятили каплицю, яка стала духовним центром Закривця. Цього року річницю Храму обходимо у святу неділю і святкуємо разом Різдво Івана Хрестителя і Пресвяту Євхаристію.

 

Як зауважив о.Григорій Подоба, тут місцевість дуже нагадує нам ті місця Святої землі, де проповідував Іван Хреститель. «Це райський куточок на землі», - наголосив духівник.

Кожен, хто був присутній на відправі, відчув райську насолоду щирої молитви, яка лилася від серця. Легко було промовляти о.Григорію. Його Богом натхненна проповідь зворушила серця вірних, спонукала до роздумів про вічні цінності і Божу благодать.

 

Згадав о. Григорій Подоба Баковецького сільського голову Ігоря Семеновича Лалака. І, мабуть, насамперед тому, що пан Ігор був ініціатором і організатором побудови закривецької святині. До нього ніхто навіть подумати не міг, що Закривець може мати місце для молитви. Саме ця ідея народилася в голові очільника нашої територіальної громади – людини молодої, але духовно багатої, яка зуміла побачити головне - щоб перетворитися з хутора в село населеному пунктові потрібен Храм. На жаль, не усі закривчани відразу це зрозуміли і підтримали. Мовляв, жило село без храму, коли тут було більше мешканців, то й тепер житиме. Але пан Ігор наполіг на своєму - став промотором святої справи і  особистим прикладом, переконливим тихим словом спонукав закривчан до  спорудження Храму. Під час будівництва  сформувалася  громада ініціативних умілих людей, які своєю працею реалізували добрий задум сільського голови.

    

На велике цьогорічне духовне свято біля каплиці Різдва Івана Хрестителя купно зібралися закривчани і гості села. Чотири години тривала відправа, але час цей промайнув в молитві як одна мить. Кожен відчув велику силу Божої Благодаті, яка щедро лилися з небес.

 Обновлен 10 июл 2013. Создан 07 июл 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик