Не стало Ярослави Гладкої

 

Не стало Ярослави Гладкої

Сумна новинаСьогодні, 26 жовтня на трибоківському цвинтарі поховали закривчанку Ярославу Гладку. Змалів Закривець, змаліло людство. Бо відійшла за межу надзвичайно хороша людина, турботлива мама і бабуся, людина, яку усі, хто мав честь її знати, шанували і любили. 

 

Народилася Ярослава Гладка у передвоєнні роки. На її долю випало важке воєнне лихоліття, не легким було і подальше життя. Та рятувалася як могла. Останні роки жила у Львові, була при дітях, внуках. Все було для того, щоб жити і тішитися ними. Але Бог покликав до себе.

 

Востаннє бачив Ярославу в колі внучок 7 липня 2012 року на відкриття каплиці у Закривці. Як завжди була лагідна, мила. Відчувалося, що їй важко було йти - але вона прийшла, щоб потішитися разом із односельчанами своїм храмом, який стоїть на горбочку як оберіг усіх закривчан і тих, хто з добром іде у це мальовниче село

 

Пригадалась чудова родина Гладких, глибоко віруючий тато Ярослави Михайло Гладкий. Це він ще в чорні роки комуно-московської окупації нашого краю, коли кремлівські цербери будували так званий комуністичний рай, який насправді став жахливим пеклом, - сказав, що ще буде Україна самостійною державою, будуть синьо-жовті прапори, будуть грати і співати Гімн "Ще не вмерла Україна". Тоді це виглядало як фантастична мрія. І вона, на наше щастя, збулася.

 

Вже чимало років минуло від  того часу як помер Михайло Гладкий, трагічно загинув під час служби в совєтській армії наймолодший його син Богдан, немає вже в живих і його доньки Зосі, яка була молодшою від Ярослави. А сьогодні поховали Ярославу.

 

Сумно. Прийми, дорога родино Гладких, наші щирі закривчанські співчуття!

 

Молімся, щоб Господь Бог прийняв душу Ярослави і поселив її в місці квітучому, там, де праведні спочивають.

 

Вічная пам'ять Ярославі Гладкій.

 

Іван ТИХИЙ.Создан 26 окт 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик