У найменшому на Львівщині селі вважають, що влада України має йти на діалог з протестувальниками

 

У найменшому на Львівщині селі вважають, що влада України має йти на діалог з протестувальниками
 

У найменшому на Львівщині селі вважають, що влада України має йти на діалог з протестантами

Сьогодні, 1 грудня, у Закривці Жидачівського району - найменшому селі  Львівщини  - люди зібралися біля каплиці Різдва Івана Хрестителя, щоб поділитись своєю стурбованістю побиттям студентів на київському Євромайдані, обмінятись думками з приводу злочинних дій Беркуту проти українських дітей, солідаризуватися з учасниками акцій протесту.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

 

«Ми обурені діями правоохоронців, які били і копали молодих людей, навіть тих, хто лежав. Пролито кров. Сумно і боляче, - каже Івана Опанович. – Ті, хто вчинив це, мають бути покарані».

 

«На місці потерпілих могли бути мої внуки, тому я сьогодні не можу не заявити свій протест, - зазначив Степан Підвірний. - Влада, яка заплямувала себе кров’ю молодих україців, хай йде у відставку».

 

На думку Володимира Кудельського, Президент України повинен виконати вимоги протестувальників, які сьогодні вийшли на вулиці столиці, а також міст і сіл України.

 

Мешканці Закривця вимагають недопущення подальшої ескалації конфлікту і кровопролиття.  «Влада має піти на діалог з протестувальниками, виконати їх вимоги, - вважають вони. - Лише це забезпечить відновлення порядку, дасть змогу Україні подолати політичну кризу і продовжити інтегруватись у європейську спільноту».

 

Разом з парафіяльним священиком о.Анатолієм Доманським закривчани помолися за Україну, мир і спокій на Богом благословенній землі.

 

 

 

 Обновлен 02 дек 2013. Создан 01 дек 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик