У Закривці сьогодні парафіяльний священик кропить оселі свяченою водою

 
 

У Закривці сьогодні парафіяльний священик кропить оселі свяченою водою
Сьогодні, 20 січня, увечері в Закривець прибув парохіяльний священик о. Анатолій Доманський, який окроплює оселі мешканців мальовничого населеного пункту Йорданською водою, благословляє закривчан і їх рідних, розсіяних по світах.


Закривець зустрів отця білесеньким килимком, який протягом дня настелила зима. До цього дня снігу в селі не було. Зранку ще падав дощ, який поступово перейшов у сніг. Зараз у Закривці сипле дрібний густий-прегустий сніг з вітром, мороз. За таких складних погодних умов крокує від хати до хати отець Анатолій, несучи людям світло Господньої благодаті.

 

Закривчани приємно вражені неабиякою увагою до них нового пароха, якого вони за 2 місяці перебування на парохії вже встигли полюбити. Тут ще такого не пам'ятають, щоб парохіяльний священик, який опікується трьома селами, вже наступного дня після Йорданського водосвяття кропив свяченою водою оселі в Закривці, що є найвіддаленішим з них.

 

Нагадаємо, що 1 грудня о. Анатолій вперше у Закривці відправив у каплиці Різдва Івана Хрестителя Молебень до Пресвятої Богородиці.  Разом з отцем і закривчанами молилася його побожна дружина, яка активно взялася у парафії за ведення духовно-просвітницької роботи.
Создан 20 янв 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик