"Удар" рекомендує Ігоря Лалака на посаду голови Жидачівської РДА

 
 

"Удар" рекомендує Ігоря Лалака на посаду голови Жидачівської РДА
Приємна новина долинула до Закривця - Баковецький сільський голова Ігор Лалак може стати головою Жидачівської райдержадміністрації.

 

Нам, закривчанам, особливо приємно було про це почути - адже з цим молодим чоловіком, на якого територіальна громада поклала нелегку ношу сільського голови, пов'язано культурне і духовне відродження Закривця. Започаткування проведення Дня Закривця, побудова храму, якого тут не було, пам'ятника борцеві за волю України - це була не лише ініціатива пана Ігоря, а і його жертовна праця для того, щоб її зреалізувати.  Ще дуже важливо зауважити, що Ігор Лалак, залучаючи закривчан до втілення наміченого, сприяв створенню активної громади як спільноти, її згуртованості.   Ім'я Ігоря Лалака навічно буде вписане у історію Закривця золотими літерами.

 

У Закривці впевнені, що в Ігор Лалак - Людина високого польоту, у нього є великий потенціал сучасного мененджера-державника і на посаді голови Жидачівської РДА він зможе зробити багато корисного для усього району, повести його шляхом розвою, без корупції.

 

У Ігоря Лалака є чимало планів щодо дальшого просування Закривця шляхом відродження. Одним із них - започаткування фолькльорного фестивалю - спочатку на районному рівні, в майбутньому, щоб Закривець став центром регіонального фестивалю,такою собі галицькою фольк-столицею. Дай нам, Боже, ласки збутися цьому.

 

Обновлен 31 мар 2014. Создан 30 мар 2014  Комментарии       
Всего 1, последний 5 лет назад
igorlalak 06 апр 2014 ответить
Щиро дякую за хороші слова і підтримку, п.Іване. Але мушу повідомити , що мою кандидатуру висунули сільські , селищні голови , а вже потім підтримав "Удар".
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик