13 09 09 Закривецькі вісті

 
 

13 09 09 Закривецькі вісті

НовиниЗакривчани готуються відзначити День села
Незважаючи на це, що Закривець нині малонаселений, його мешканці виношують ідею щодо встановлення Дня села і його відзначення.
"Ця добра традиція поступово входить у життя населених пуктів, що належать до Баківської сільської ради, - каже закрівчанин Володимир Кудельський. - Вже відбулися святкування Днів сіл Баківці, Репехів, Квітневе, Трибоківці. Думаю, що вже підійшла черга і до Закривця".
Закривець в адміністративному поділі причислено до сіл, хоча насправді таким його можна вважати лише умовно.
Споконвіків Закривець називали трибоківським хутором, усіх, хто тут проживав, вважали мешканцями с.Трибоківці. За радянських часів Закривець де-юре причислили до сіл, а де-факто залишили як трибоківський хутір. Нібито село Закривець було, але люди, які тут мешкали, офіційно залишалися жителями Трибоківців. Після запроваджено паспортної системи це було стверджено штампами у паспортах закрівчан, де було записано: місце проживання - с.Трибоківці. Такі підходи були характерні для радянського періоду. Пам'ятаєте, нібито була держава Українська РСР, але громадян Української РСР не було - усі були громадянами Радянського Союзу.
"На 19 році незалежності України пора подбати, щоб Закривець став селом не лише де-юре, а й де-факто",- каже Володимир Кудельський.

У Закривці постане пам'ятник українському повстанцю
 Як повідомив Степан Підвірний, у Закривці будують пам'ятник українському повстанця, який поліг в бою з енкаведистами біля ріки Любешка.
Постане пам'ятник на місці загибелі Героя. Вже залито фундамент. Минулої середи будівництво оглянув Баковецький сільський голова Ігор Лалак. Можливо, доцільно було б поєднати відкриття пам'ятника з святкуванням Дня села Закривець.

Закривець скликає закривчан і їх нащадків, розсіяних в Україні і світі
 Закривчани і їх нащадки в Україні і світі сущі - зголошуйтесь до активної участі у першому святкуванні Дня села Закривець, яке є нашою маленькою батьківщиною. Ми раді були б, якби нас почули і закрівчани польської національності, яких під час відомої акції було переселено в Польщу.
Пропонуйте, шановні закрівчани, розсіяні по світі, свою участь у концертах, виставках художньої творчості, фотолітописів своїх родин, фінансову та матеріальну підтримку святкувань тощо. Все це гарантує кожному радість спілкування, дасть змогу сповнитися почуттям гордості за приналежність до славного племені закрівчан, влиє в наші душі вагому порцію життєдайної енергії. З оргкомітетом можна сконтактуватися за тел. 8-067-976-82-31, а також e-mail:zakryvec@i.ua

Закривець може стати відомим українським відпочинковим центром
 Закривець нині є перспективним населеним пунктом для створення відпочинкової зони. У цьому мальовничому куточку Опілля прекрасна екологія, чудова вода, що має лікувальні властивості, здібні роботящі люди. Слово за тими, хто може інвестувати кошти у створення санаторно-відпочинкового комплексу, який міг би стати справжньою перлиною здоров'я.Обновлен 06 ноя 2011. Создан 13 сен 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик