У Закривці сьогодні Храмовий празник

 

У Закривці сьогодні Храмовий празник
 

Сьогодні, 7 липня, втретє у Закривці святкують Храмовий празник Різдва Івана Хрестителя.


Чисельно прийшли до своєї святині - каплиці Різдва Івана Хрестителя закривчани і гості села з Трибоківець, Квітневого (Жабокрук), Баківець, Любешки та інших населених пунктів.

Святкова відправа розпочалася об 11.00 Утренею, яку відслужив о.Анатолій Доманський. Це була його перша празнична відправа у Закривці.


О 12 годині розпочалася Свята Літургія, яку очолив декан Новострілищанський Стрийської єпархії УГКЦ о. Роман. Йому співслужили парафіяльні священики: з Нових Стрілищ - о. Василь, з Трибоківець - о.Анатолій, з Баківець - о.Василь.  Завершилась Служба Божа мируванням, освяченням води і окропленням нею усіх присутніх.


Три години в щирій Молитві до Господа промайнули як одна мить. Кожен рік люди зауважують, що у Закривці молитися легко, постійно відчувається присутність Божої благодаті. Так було і цього разу, що може свідчити про Господню ласку і благословення, які постійно стуменять з Небес на цей чарівний райський куточок, яким є наше село.


Як зауважив отець-декан Василь, святиня споруджена на горі. І вже піднімаючись до неї, закривчани налаштовують себе на високе, на духовне збагачення. Дивовижні краєвиди, які відкриваються перед очима, сповнюють кожного почуттям подяки Всевишньому за цей прекрасний світ навколо нас, цю мальовничу землю, ім'я якій Україна. На фоні цієї Богом даної краси і линула Молитва до Небес.


«Дякую о.Анатолію, котрий запросив нас, щоб ми разом з вами могли помолитися, донести свої молитви до Бога за краще ваше життя, за краще майбутнє нашої неньки-України, яка страждала і досі страждає, - сказав о.Роман. – Молімося до Господа, щоб Господь у своїй милості розрішив усі питання, щоб люди наші не гинули. Бажаю міцного здоров'я, кріпості духу, радості, благословення отцю вашому, усім вам від Господа, від святого Івана Хрестителя».


У своєму вітальному слові о.Анатолій висловив радість від того, що так чисельно прийшли люди до закривецької святині. Парафіяльний священик подякував отцям, які співслужили у каплиці. Насамперед, отцю-декану Роману за повчальну проповідь. Подякував отцю Василю з Нових Стрілищ, отцю Василю – нашому сусіду – з Баківець.


«Хочу привітати всіх і кожного тут присутніх, найперше парафіян маленького, але я не помилюся, якщо скажу дружного Закривця,  - сказав о.Анатолій. - Якщо би були не дружні, бо би та каплиця не постала і ви би, можливо, не мали такого особливого місця у вашому селі. Тому перш за все вітаю парафію с.Закривець, всіх тих, котрі долучилися, щоби ця каплиця постала. Тим всім, що долучилися, щоби цей Празник сьогодні відбувся.Також вітаю всіх гостей – вітаю парафіян сіл Трибоківці, Квітневе, які прибули сьогодні, щоб розділити з нами цю радість. Дякую дяку пані Анні, дякую хору, хлопцям-паламарям, братству, бо вони найбільше на сонці сьогодні стояли. Вітаю усіх іменників і іменинниць. Нехай Господь Бог усіх вас благословить і дарує щастя,здоров'я на многії літа».


За словами о.Анатолія, завтра,  8 липня, попразент - традиційна Служба Божа за померлих. Вона розпочнеться о 8.30. До цього можна буде приступити до сповіді і під час Літургії прийняти святе причастя.
Обновлен 12 июл 2014. Создан 07 июл 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик