У Баківцях на Жидачівщині відкрили пам’ятний знак новітнім героям України

 

У Баківцях на Жидачівщині відкрили пам’ятний знак новітнім героям України
У с. Баківці  спорудили пам’ятний знак на честь новітніх українських героїв.

 

Пам’ятник встановлено у невеличкому сквері людної старої частини села. в невеличкому сквері. Це - монолітній багатотонний карпатський камінь, який символізує єдність і могутність нашого народу. На гранітній таблиці викарбувано слова: «У пам'ять про Небесну Сотню та Героїв, які загинули, захищаючи цілісність та суверенність України». 


Освятив пам’ятник парох села о. Андрій Соколовський. Перед присутніми виступив сільський голова Ігор Лалак, який, зокрема, повідомив, що невдовзі територіальна громада відкриватиме ще один пам’ятник новітнім героям України у с.Квітневе, де вже закладено фундамент для монумента і продовжуються роботи із його спорудження.


Прекрасно звучав цього дня хор «Барвінок», який виконав низку патріотичних пісень. Натхненно читали поезії про героїв Майдану учні та молодь, розчуливши до сліз учасників урочистого заходу.

За словами сільського голови Ігоря Лалака, до вшанування пам’яті українських патріотів долучилися усі небайдужі баківчани. Готувала місце та камінь для встановлення переважно молодь села, зокрема Павло Липовий, Олег Працьовитий, Борис Матюшок, Микола Липа, Іван Фостик, Іван Палій, Михайло Шалата, Роман Дейнега, Роман Шоль, батько й син Андрій та Олег Горішні, Руслан Лаврик, Олег Пікула. Допомагали працівники бібліотеки і Народного дому Олександра Палій та Галина Павлів. Не стояли осторонь й працівники сільської ради, серед яких і Орися Юречко. Добру справу підтримали також Марія Хранюк та Михайлина Сохацька, Любов Лаба». Окрему подяку сільський голова висловив Федору Наумцю та Ростиславу Михайлюку.


«Ще багато праці потрібно докласти, аби сквер, який колись започаткував покійний нині офіцер Ярослав Терлецький, набув належного вигляду, -  каже керманич громади. -. У задумах ще висадити тут дерева, квіти, вимостити бруківку встановити лавки, провести освітлення. Зробити це місце не лише затишним куточком для недільного чи святкового відпочинку селян, а найперше постійним нагадуванням, яку непомірну ціну віддано за нове майбутнє кожного».

 Создан 07 сен 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик